Hráči ČSK ovšem jasného lídra téměř k ničemu nepustili a trenér František Ondrůšek byl po bezbrankové remíze hodně zklamaný. „Jednoznačně jsme měli vyhrát. Měli jsme mnohem víc šancí, soupeř netrefil bránu ani z penalty," smutnil nad ztrátou dvou bodů domácí kouč.

UHERSKÝ BROD – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 0:0

Broďané začali s respektem a úvodní čtvrthodina tak patřila hostům. Pak ale domácí vyrovnali hru a ve druhé půli už na hřišti jasně dominovali. „Kluci hráli opravdu výborně. Pochopili, že soupeři jsou taky jen z masa a kostí, že se nemají čeho bát a předvedli skvělý výkon. To ostatně ocenili i diváci, kteří je pak vyprovodili poteskem," hřálo u srdce Františka Ondrůška.

Toho jen mrzelo, že k takřka bezchybné defenzivní práci mužstvo nepřidalo nějakou tu branku. „Šancí jsme přitom měli dost. Gólové parametry měly střelecké pokusy Mančíka, Kúdely, či Šálka, jejich gólman, který tolik práce letos určitě ještě neměl, nás ale vychytal," pokrčil rameny brodský lodivod. V samostatném úniku neuspěl ani dorostenec Michalec, kterému však v rozhodující chvíli uskočil míč a nedokázal ideálně zakončit.

Soupeř měl jedinou příležitost ke skórování, zato však tu největší. V 68. minutě si míč na penaltový puntík postavil zkušený útočník Pavel Simr. „Brácha mu směr střely vystihl, ale vůbec nemusel padat, protože balon šel vedle," popsal František Ondrůšek pokažený pokus exligového útočníka.

„Ztratili jsme dva body, přesto by utkání mělo být pro naše mužstvo povzbuzením. Těší mě hlavně udržená nula, která je teprve druhá v sezoně. Nehrajeme vůbec špatně, skoro v každém zápase ale přicházíme o body po našich zbytečných hrubkách. Když se jich budeme vyvarovat, snad budou naskakovat i body," přeje si trenér Uherského Brodu.

Rozhodčí: Galásek – Chlevišťan, Poláček. Uh. Brod: M. Ondrůšek – Nevařil, Kroča, Vrága, Kúdela – Dvořák, Šálek, R. David, Mančík – Josefík (62. Michalec), Hruboš. Trenér: F. Ondrůšek.