„Vedle výhry mě hodně těší fakt, že jsme potřetí za sebou udrželi čisté konto, pro našeho mladého gólmana je to velká vzpruha," radoval se po výhře nad Tasovicemi trenér ČSK František Ondrůšek.

Uherský Brod – Tasovice 2:0 (1:0)

Broďané povzbuzeni předchozími úspěchy vstoupili do utkání sebevědomě a svého soupeře zatlačili před jeho šestnáctku. Odměnou jim byla vedoucí branka Marka Kúdely. Bratr slavnějšího Ondřeje, který válí v lize za Mladou Boleslav, využil svého důrazu v šestnáctce. „Na zemi vybojoval míč a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Dobrá práce," ocenil počínání svého svěřence brodský kouč.

Toho pouze mrzelo, že po prvním poločase nevedl jeho tým větším rozdílem. „Byli jsme jasně lepší, ale gólů mělo být víc. Hlavně Filip Hruboš byl dvakrát sám před bránou – jednou ho ale vychytal gólman a podruhé mířil vedle," litoval František Ondrůšek spálených šancí.

Gólovou pojistku domácí přidali až po hodině hry. Po standardce si našel své místo na zadní tyči Richard David a pohotově zvýšil na 2:0. Tímto výsledkem utkání také skončilo.

„Myslím, že naše hra se od začátku sezony příliš nezměnila, konečně ale dokážeme proměnit alespoň nějaké šance. To se nám předtím nedařilo, takže jsme těsně prohrávali. S lepšími výsledky pozoruji na mančaftu, jak mu roste sebevědomí. Nesmíme ale usnout na vavřínech, čekají nás další těžká utkání," upozornil František Ondrůšek.

Branky: 17. Kúdela, 64. R. David. Uh. Brod: Jiří Pochylý – Solařík, M. David, Vrága, Němčický – Indra, R. David, Šálek, Kúdela – Hruboš, Nevařil,. Střídali: Vojtek, Plšek, Jan Pochylý, Dvořák. Trenér: F. Ondrůšek.