Poté, co deset minut před koncem utkání přišli o cenný bod na půdě lídra tabulky ve Velkém Meziříčí, stejným výsledkem podlehli i v Bystřici nad Pernštejnem. „Tentokrát byl náš výkon ale podstatně horší, i když remízu jsme klidně uhrát mohli. Chtěli jsme umazat minusové body z tabulky pravdy, bohužel se nám to ale vůbec nepovedlo," litoval brodský trenér František Ondrůšek.

Bystřice nad Pernštejnem – Uherský Brod 1:0 (0:0)

Broďané podali na půdě Velkého Meziříčí i pěře porážku výborný výkon, na který chtěli navázat. „To se nám však vůbec nepodařilo. V prvním poločase to ještě z naší strany bylo v pořádku, po změně stran ale vůbec," kroutil hlavou František Ondrůšek, kterého nadzvedla především hrubka před jediným gólem utkání, který padl v 65. minutě. „Michal Vrága to v podstatě přihrál soupeři přímo do šance, tomu stačilo jen obstřelit brankáře. Tyto hloupé góly nás společně se slabou produktivitou srážejí," zlobil se brodský kouč.

I v Bystřici mohli jít jeho svěřenci do vedení, Filip Hruboš ale v první půli pouze orazítkoval břevno. „Byla to pohříchu naše jediná tutovka. Ještě jsme mohli hrozit ze standardek, ty však Šálkovi tentokrát nešly," pokrčil rameny trenér Ondrůšek, který však věří, že v sobotu doma s Hodonínem jeho mužstvo opět naplno zabere. „Fotbal hrát umíme, musíme ale změnit myšlení hráčů, otočit ho sto procent. Musíme ten zápas odedřít, ubojovat, zlomit to," dodal trenér ČSK.

Uh. Brod: Jiří Pochylý – Vojtek, Němčický, Vrága, Kúdela – Indra, R. David, Šálek, Mančík – F. Hruboš, Nevařil. Střídali: Solařík, Jan Pochylý, Plšek, D. Hruboš, M. David. Trenér: F. Ondrůšek.