Fotbalisté brodského ČSK vystřelili s Hodonínem dvakrát na branku, soupeř mezi tři tyče nemířil ani jednou. Zápas skončil bez branek.

Uherský Brod – Hodonín 0:0

Boj o každý metr nové umělky, spousta osobních soubojů, nepřesných přihrávek, téměř žádné střely a o gólových šancích se snad ani nedá mluvit. Fotbal zůstal někde kabinách brodského Lapače.

V první půlce zaujala jenom střela nové akvizice v domácím dresu Pacla, ale skončilo mimo brankové konstrukce.

Druhá půlka byla živější, ale žádné velké fotbalové představení se nekonalo.

Gólmani řešili jenom náznaky nebezpečných akcí nebo jenom pološance a nepřehledné závary. V největší příležitosti zápasu se ocitl v druhé půlce domácí kapitán Marek David, ale jeho střelu z hranice penalty hostující gólman vyrazil na roh.

Hodonín přímo gólmana Ondrůška neohrozil vůbec, za celý zápas nevyslal přímou střelu na branku. Domácí kouč František Ondrůšek nemohl být pochopitelně s výsledkem spokojený.

„Co na to říct? Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas s minimem šancí. My jsme měli jednu, soupeř nic. Hodonín si přijel si pro bod a ten uhrál. Řekl bych bez větších potíží. Měli jsme v šestnáctce soupeře spíš závary.

Bohužel jsme nepředvedli výkon z generálky, když jsme doma rozstříleli Luhačovice, ale nutno přiznat, že soupeř byl daleko kvalitnější," hodnotil duel brodský trenér, který nasadil do hry všechny jarní posily.

„Zelinka, Hanák, Pácl i Dolina se aktivně zapojili do mužstva, které se znovu tvoří. Věřím, že do dalších zápasů bude jejich hra ještě kvalitnější a potvrdí svoji sílu a kvality," zakončil hodnocení domácí kouč.

Uherský Brod: Ondrůšek – Pochylý, Marek David, Vrága, Kúdela – Zelinka (69. Michalec), Šálek, Hruboš, Dvořák – Hanák (46.Dolina), Pácl. Trenér. F. Ondrůšek. Diváci: 123.