UHERSKÝ BROD VYŠKOV 0:4 (0:2)

Lepší hosté šli do vedení ve 22. minutě po tečované střele Ličky 0:1. Pět minut před odchodem do kabin se po chybě v domácí defenzivě prosadil Urbančok 0:2. „Udělali jsme dvě hrubé chyby a mimo nich neměl ani soupeř žádnou další šanci," upozornil na vyrovnaný poločas kouč brodského ČSK František Ondrůšek.

Po obrátce se do gólových příležitostí dostali i domácí. Ukázali, že se do útoku nebojí, ale jejich ofenziva postrádala to hlavní gólové zakončení. Hruboš z pěti metrů zahodil megašanci a gól nepadl ani po dalších závarech. A tak po necelé hodině hry lídr tabulky po brejku tvrdě trestal, utěšenou střelou k tyči se prezentoval Smutný 0:3. Pět minut před koncem dal výsledku definitivu Jeřábek 0:4. „Po přestávce jsme se nadechli k tlaku, ale soupeři velmi dobře zachytal gólman. Prohra je strašně krutá. Byli jsme málo důrazní a nepotrestali jsme laxnost ve vyškovské obraně. Naopak jsme znovu inkasovali po chybě Vojty Doliny. Závěr už byl vabank. Vyškov mohl dát z brejků ještě další branky," okomentoval zápas František Ondrůšek.

Uh. Brod: M. Ondrůšek Vít Dolina, M. David, Vrága, Kudela Dvořák, Šálek (60. Indra), Hruboš, Mančík Vojtěch Dolina (60. Zemánek), Velecký. Trenér: F. Ondrůšek.