DRŽOVICE – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 0:4 (0:3)

,,Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Důležité v něm bylo, že jsme přehrávali střed domácí zálohy. První půli, kdy jsme hráli po větru, jsme si vypracovali tříbrankový náskok. Po změně stran už jsme se soustředili na ubránění výsledku. Stínem utkání jsou ale tři zraněné kotníky našich hráček. Z duelu kvůli tomu musely odstoupit Pospíšilíková, Doleželová a Fárková,“ bude se pravděpodobně muset smířit s delší absencí některých svých opor šéftrenér Holešovských holek Slavomír Bednář starší.

Branky Holešovských holek: Šiblová 2, Řiháková, Křenková.

Holešovské holky: Kateřina Pitnerová – Stavjaníková, Slezáčková, Doleželová, Pospíšilíková, Kotasová, Šiblová, Fárková, Křenková, Tiefenbachová, Kuchařová. Střídaly: Jurčíková, Adriana Ševčíková, Řiháková.

BEZMĚROV – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 1:3 (1:1)

,,Zápas jsme měly vyhrát, protože jsme si v něm vypracovaly podstatně víc šancí, než Valašské Klobouky. Navíc se nám dařila kombinace ve středu hřiště i rychlé průnikové přihrávky. O třech bodech pro hosty ale nakonec rozhodly větší fotbalové zkušenosti Valašek. K nim také bylo víc nakloňěné štěstí,“ mrzela smolná porážka střední záložnici Bezměrova Evu Kristýnovou.

,,Bylo to vydřené vítězství. Duel jsme si ovšem nezasloužili vyhrát. Utkání by slušela remíza. Bezměrov byl totiž lepším týmem. Přitom jsme si před zápasem říkali, že Hanačky nesmíme podcenit,“ přiznal trenér Valašek Jaroslav Maňas.

Jeho tým se totiž téměř po celý průběh střetnutí bránil. ,,O našem úspěchu tak rozhodly dvě brejkov akce. V sedmasedmdesáté minutě dala gól na 1:2 Machů a v 84. minutě skórovala na 1:3 Juřenčáková,“ oddechl si po zajímavém souboji dobré úrovně hostující kouč Maňas.

Branky: Hájková – Juřenčáková 2, Machů.

Bezměrov: Krejčí – Strašáková, Bílková, Houšková, Foltýnová, Trávníčková, Červíková, Kristýnová, Hájková, Dočkalová, Pechová. Střídaly: Kolaříková, Stavinohová, Večerková, Jordová, Vypušťáková, Miklová, Lipková.

Valašské Klobouky: Pavla Jeřábková – Kalíková, Pjajková, Hamalčíková, Lišková, Bednářová, Majerechová, Machů, Raková, Frajtová, Juřenčáková. Střídaly: Zichová, Koutná, Lukaštíková, Andrea Jeřábková, Kořenková.

UHERSKÝ BROD – MUTĚNICE 1:1 (0:0)

,,Byl to náš nejpovedenější zápas v sezoně. Mutěnice ovšem měly víc ze hry a vytvářely si slibné střelecké příležitosti. Naše družstvo ale bojovalo a eliminovalo ofenzívu Jihomoravanek. Zejména stopérka Lenka Kučerová podala velmi dobrý výkon. Hosté se po akci po rohovém kopu ujali v jednašedesáté minutě po trefě Novákové vedení. O vyrovnání se za šest minut postarala tvrdou ránou téměř z 30 metrů Martina Dufková,“ hodnotil sobotní střetnutí první muž lavičky Uherského brodu Jan Gazdík.

Branka Uherského Brodu: Dufková.

Uherský Brod: Karolová – Oharková, Kročilová, Chovancová, Eliášová, Jurčová, Dvořáková, Kučerová, Křížová, Vidová, Dufková. Střídaly: Slívová, Duřilová.