Trenér Saňák svěřence na úvod nijak nešetřil. „Není na co,“ usmíval se známý kouč, který v Uherském Hradišti oficiálně působí od prvního července. Již v červnu se ale s novým týmem seznamoval.

Kádr zůstal stejný jako v posledních přípravných zápasech. „Jenom s k nám připojili někteří kluci z áčka, kteří potřebují pořádně potrénovat a dohnat kondiční manko,“ uvedl Saňák.

Třetiligové béčko Slovácka bude tento týden trénovat každý den. V úterý a ve čtvrtek mají mladíci z Uherského Hradiště dokonce dvě jednotky. „Budeme na hřišti ve Starém Městě na zemědělce, v plánu jsou i výběhy do lesa,“ hlásí někdejší asistent kouče Jílka ve Spartě a Olomouci.

První přípravný zápas sehraje účastník MSFL příští středu v Lanžhotě. Kromě celku z Podluží se rezerva Slovácka v létě utká ještě s Kroměříží, Rýmařovem a brněnským béčkem. „Příprava je poměrně krátká, potrvá jen pět týdnů. Během ní bychom měli sehrát čtyři duely,“ informuje Saňák.

Na trénincích se zaměří především na kondici a herním projevu. „Bude to komplexní. Pracovat budeme, jak na ofenzivních věcech, tak i defenzivě,“ dodává.