„Udělali jsme příšerné individuální chyby v obraně, které se v MSFL trestají," našel příčinu porážky trenér modrobílé rezervy Vladimír Michal.

1. FC Slovácko B – Viktoria Otrokovice 0:4 (0:1)

Domácí opět nastoupili se samými mladíky v sestavě, přesto nezačali vůbec špatně. Hned na začátku nebezpečně pálil Vinkler, gólman Balážik ale jeho pokus vytěsnil nad břevno. Hosté se poprvé výrazněji osmělili až téměř po půlhodině hry, Semanko ovšem Silného nadvakrát vychytal.

Pět minut před přestávkou už ale kapituloval. Robin Elšík se po nákopu do šestnáctky snažil hlavou sklepnout pod sebe, míč se k němu ale šťastným odrazem od jednoho z obránců Slovácka vrátil a pro Elšíka už nebyl problém z malého vápna uklidit ho do brány – 0:1.

Hned vzápětí mohlo být vyrovnáno, Tesařovi ale nedovolil skórovat Balážik a neujaly se ani dorážky Fojtáška s Ťokem.

„První půle byla vyrovnaná, jenže zatímco my jsme ani jednu ze dvou šancí neproměnili, soupeř byl úspěšný," litoval Vladimír Michal.

Po obrátce začali jeho svěřenci kupit školácké chyby, čehož soupeř dokázal dokonale využít a postupně navýšil svůj náskok až na hrozivých 0:4.

„Tři góly jsme soupeři darovali, čímž bych ovšem nerad snižoval jeho výkon. Otrokovice mě překvapily, hrály opravdu dobře, mají v týmu spoustu šikovných hráčů," ocenil trenér Slovácka B výkon hostujícího týmu.

Pak už se věnoval hodnocení svého souboru. „Musíme si to říct na rovinu – máme úplně nové mužstvo, které se s mužským fotbalem teprve seznamuje. Navíc jsme opět nemohli využít pomoci z áčka a mladým klukům na hřišti scházel lídr," pokrčil Vladimír Michal smutně rameny.

Branky: 40. a 51. Elšík, 57. Silný, 67. Mlčák. Rozhodčí: Nováček – Hájek, Pfeifer. ŽK: Fojtášek – Foltýn. Diváci: 250.

Slovácko B: Semanko – Ohnutek, Suchý, Petrucha, Chýla – Bartoš (61. Machač), Ťok (85. Janík), Michna, Fojtášek, Vinkler – Tesař (67. Rezek). Trenér: Michal.

V. Otrokovice: Balažík – Rajnoha, Juráň, Šuranský (68. Němec), Jasenský, Elšík (61. Mlčák), Silný, Netopil, Foltýn (68. Zach), Mazouch, Mlýnek.