ZÁBŘEH – 1. FC SLOVÁCKO B 1:0 (0:0)

„Velká škoda, že jsme si neodvezli alespoň bod. Doplatili jsme ale na naši koncovku, v níž nám vedle důrazu chyběla hlavně odvaha prosadit se až do finále," litoval zbytečné porážky trenér zálohy Slovácka Jan Palinek.

Ten přivezl do Zábřeha mladý tým, z áčka naskočili pouze Reinberk s velezkušeným Trousilem. Ti však vzadu něměli příliš práce, mnohem více byla zaměstnána obrana na druhé straně. Jenže jak už zmínil trenér hostí, jeho svěřenci byli v kon¨covce bezzzubí.

A tak přišel trest. Gólman Semanko neudržel na začátku druhé půle centr, míč se dostal k volnému Čtvrtníčkovi, který jej pohotově dorazil do prázdné brány – 1:0.

„Herně jsme byli lepší, bohuže jsme ale nedokázali dát branku a soupeř naši velkou chybu potrestal. Je to škoda, domácí dnes rozhodně byli k poražení," dodal Jan Palinek.

Branka: 53. Čtvrtníček. Rozhodčí: Klíma – Dubravský, Caletka. ŽK: Lukáš, Linek, Bačík – Bartoš, Reinberk. Diváci: 250. Slovácko B: Semanko – Reinberk, Břečka, Trousil, Bartoš, Prajza, Trajtel, Janeška, Ťok, Fojtášek, Pilka. Trenér: J. Palinek.