„Ve druhé půli měli domácí velkou spoustu šancí, výsledek je pro nás ještě milosrdný," nechal se slyšet kouč poraženého celku.

Vyškov – 1. FC Slovácko B 4:1 (2:1)

Na rychlou vedoucí branku domácích jetě stačili hosté odpovědět, když bleskově srovnal Fojtášek. „Krásně si naběhl za obranu a chladnokrevně zakončil," chválil Jan Palinek mladého záložníka. Ten si však od něj vysloužil i kritiku.

„Za nerozhodného stavu spálil tři velké šance. Kdyby nějakou proměnil, mohlo se utkání vyvíjet jinak," zlobil se kouč Slovácka B.

Jeho tým ještě do přestávky inkasoval a po změně stran už na domácí vůbec nestačil. „Vpředu to ještě šlo, vzadu jsme ale měli obrovské problémy," poznamenal Jan Palinek, který v nouzi nasadil na stopera i útočníka Holka.

„Chyběl nám tam zkušenější hráč, který by ostatní usměrnil. Domácí měli ve druhém poločase spoustu šancí, prohráli jsme naprosto zaslouženě," uznal slovácký lodivod.

Branka hostí: Fojtášek. Rozhodčí: Mikeska – Dresler, Streit. Slovácko B: Sedláček – Prajza (46. Peš), Pilka, Holek, Civič – Kübl (86. Hanák), Machač, Bartoš (66. Janečka), Michna, Fojtášek – Haša. Trenér: Palinek.