1. FC Slovácko B – Třebíč 1:1 (1:1)

Domácím vyšel vstup do utkání, když se už v 9. minutě dostali do vedení. Obrana Třebíče nechala před šestnáctou až příliš volného prostoru Tesařovi, který přesnou ranou k tyči otevřel účet zápasu – 1:0.

„Přestože jsme nastoupili se samými mladíky, zejména celý první poločas jsme byli jasně lepší. Hosté se prakticky jenom bránili," poznamenal domácí kouč.

Jenže stačila jedna chyba a zkušenější hosté toho dokonale využili. Těsně před přestávkou Kelbler hlavou srovnal na 1:1. „Naprosto zbytečný gól po standardce, který se dá připsat naší nezkušenosti. Věřím ale, že to se bude postupně zlepšovat," prohlásil Vladimír Michal.

Po obrátce měli jeho svěřenci nadále navrch, branku houževnatě bránícího soupeře se jim ale dobýt nepodařilo. Nejblíže k překonání Matiáška byl v 78. minutě Janečka, gólman Třebíče ale jeho pokus vytáhl nad břevno.

„Je to škoda, určitě jsme ztratili dva body. Na druhou stranu, s výkonem mužstva musím být spokojený. Jsem také rád, že se na trávník úspěšně vrátili dlouhodobě zranění Břečka, Ťok a Chýla," dodal kouč slovácké zálohy.

Branky: 9. Tesař – 45. Kelbler. Rozhodčí: Vojkovský – Priesol, Kubica. ŽK: Chýla, Janečka. ČK: 90. Janečka (Slovácko B). Diváci: 112. Slovácko B: Nemrava – Ohnutek, Suchý, Břečka, Chýla – Michna – Vinkler, Ťok (68. Machač), Janečka, Fojtášek (84. Petrucha) – Tesař (63. Zajíc). Trenér: Michal.