Mezi hosty mohl početný dav návštěvníků spatřit populární tváře hudebníků Jožky Černého, Zdeňka Merty, Petra Bendeho, či proslulého fotbalistu Antonína Panenku.

Ke stovce zápasů za Amforu se v pátek přiblížil televizní komentátor Karol Dobiáš a více než úctyhodných dvě stě jich odehrál herec Roman Skamene. Utkání komentoval neméně populární Petr Salava.

Jen pár dnů po svém úspěšném koncertu se na Slovácko vrátil hudebník Jiří Zonyga a na hřišti se rozhodně neztratil. Během prvního poločasu se mu podařilo vsítit gól.

„Ke sportu jsem měl vztah odjakživa, vždyť jsem dřív sportoval než muzicíroval. Na hraní s Amforou mě baví, že jsme dobrá parta, je to pohoda, příjemný relax,“ svěřil se o přestávce urostlý zpěvák, zatímco Petr Salava se věnoval dětem, které si v rámci fotbalových soutěží mohly zastřílet na plastového brankáře Petra Čecha, nebo vyzkoušet svou rychlost s míčem.

Z Popovic si nakonec výhru 5:3 odváželo družstvo hostí. Příjemné odpoledne pak svým vystoupením uzavřela slavná kapela Rangers.

PETRA KUČEROVÁ