Fotbal

včera 22:03

I. A sk. B: Konečník táhne Skaštice do kraje. Šanci mají i Osvětimany

Jediný bod na podzim ztratili fotbalisté Skaštic, kteří v krajské I. A třídě skupině B zatím nenašli přemožitele a s úžasnou bilancí třinácti výher při skóre 48:6 přezimují v čele tabulky. Do jarních odvet si svěřenci trenéra Romana Koleniče ponesou šestibodový náskok před druhými Osvětimany.

19.11.2017

Derby juniorek patřilo Zlínu. Ševci udeřili po trestném kopu a rohu

FOTOGALERIE / Dvě standardní situace zahrané v prvním poločase rozhodly nedělní duel 14. kola Juniorské ligy ve Starém Městě. Hosté ze Zlína v bojovných podmínkách zdolali domácí Slovácko 2:0 a bodově se dotáhli na regionálního rivala. Oba týmy po nedělní deštivé bitvě zůstávající v elitní čtyřce moravské části.

19.11.2017

Dostaneme gól úplně ze všeho. To nás sráží. Tvrdí gólman Slovácka po Plzni

Po čtyřbrankovém domácím debaklu cítil pocit zmaru. Brankář Slovácka Milan Heča byl sice fanoušky zvolen mužem zápasu, ale po utkání cítil pocit zmaru.

19.11.2017

Vlastimil Daníček: Kvalita Plzně se ukázala

ROZHOVOR / Do hodnocení zápasu se mu vůbec nechtělo. Vlastimil Daníček si odpovědi pro novináře delší dobu rozmýšlel a jen těžce hledal slova. Byl u penaltového momentu, který se zdál většině fanoušků hodně přísný, ale Daníček věděl své.

19.11.2017

Plzeň deklasovala Slovácko. Byli v našem vápně jako doma – řekl Kordula

FOTOGALERIE / Žádné překvapení se nekonalo. Slovácko inkasovalo od lídra HET ligy čtyřgólový výprask. U všech gólů Plzně byl aktivní Kopic.

18.11.2017

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představí sportovní týmy z regionu

Nenechte si ujít 2. díl projektu Deník nám fandí v pondělním tištěném vydání Slováckého deníku!

18.11.2017

Slovácku scházejí stopeři. Šumulikoski by s Plzní bral i remízu

Minulý pátek si dokázali, že mohou Plzni konkurovat, a pokud se všechno sejde, tak ji dokonce i porazit. Fotbalisté Slovácka na západě Čech nabrali pořádnou porci sebevědomí, když Viktorku skolili 3:2 v prodloužení a senzačně postoupili do jarního čtvrtfinále MOL Cupu.

16.11.2017

Uspět opět s Viktorií? Musíme hrát srdcem, říká před odvetou Sadílek

ROZHOVOR/ - Mladý 21letý fotbalista Lukáš Sadílek odehrál v pohárovém osmifinále proti plzeňské Viktorce jeden ze svých nejvydařenějších zápasů. Ofenzivní záložník Slovácka svůj parádní výkon vyšperkoval druhou brankou do sítě domácích (3:2).

15.11.2017

Stoper Slovácka Stanislav Hofmann: Viktorka nás určitě nepodcení

ROZHOVOR / V pohárovém zápase na půdě plzeňské Viktorie rozhodl o postupu Slovácka, když v prodloužení udeřil po standardní situaci. V sobotním zápase však bude Stanislav Hofmann sledovat utkání pouze z tribuny.

13.11.2017

Svaz odložil předehrávané 16. kolo MSFL a divize. Kvůli počasí

Termínová listina je jedna věc, ale počasí žádný z fotbalových funkcionářů neporučí. Sníh a déšť se znovu ozvaly, svazoví činovníci začali urychleně jednat. Výsledkem je odložení předehrávaného šestnáctého kola soutěží Fortuna MSFL a divize.

12.11.2017

Mistrovská kopaná - výsledkový servis z regionu

Výsledky víkendových zápasů fotbalových soutěží ve Zlínském kraji.

12.11.2017

Fotbalisté Strání se vrátili bez bodu a pocitem křivdy

Opět zklamáni a s pocitem křivdy se vrátili z Jihlavy divizní fotbalisté Strání. Na zdejší umělce přitom v duelu se Starou Říší vůbec nebyli horším týmem, ale lépe zvládnutá koncovka domácích rozhodla.

12.11.2017

Kubala: V Plzni jsme šli víc za výhrou, dali jsme do zápasu všechno

„Žádný strom neroste do nebe, ani ten plzeňský,“ to byla slova zraněného Tomáše Rady před pohárovým zápasem Slovácka v Plzni. Prognóza mu vyšla dokonale.

12.11.2017

Zajíc dvěma premiérovými góly sestřelil San Marino. Mohlo jich být víc, litoval

Jeden dal dva góly a útočil na hattrick, druhý spolehlivě bránil a často rozjížděl akce českého výběru. Útočník Slovácka Tomáš Zajíc i stoper Zlína Ondřej Bačo patřili v kvalifikačním zápase o postup na mistrovství Evropy 2019 proti San Marinu k důležitým postavám Lavičkova výběru.

11.11.2017

Uherský Brod prohrál v Petřkovicích. Navíc přišel o vyloučeného Hruboš

Naprázdno vyšli v 15. kole Fortuna MSFL fotbalisté Uherského Brodu. Svěřenci trenéra Martina Ondy prohráli v Petřkovicích 0:2. Hosté poprvé inkasovali ve 20. minutě, kdy se parádně trefil Holiš. Pojistku v závěru přidal Leibl. V té chvíli už ale Broďané hráli bez vyloučeného útočníka Filipa Hruboše.

11.11.2017

Slovácko versus Plzeň, díl první. Kordulova parta se v MOL Cupu pokusí o zázrak

Horšího protivníka na zvednutí kuráže si nemohli přát. Na fotbalisty Slovácka, kteří v lize devět zápasů nevyhráli, čeká v osmifinále MOL Cupu rozjetá Plzeň. Celek z Uherského Hradiště se pokusí favorita zaskočit, v Doosan Areně to však bude mít mimořádně složité. Do boje s ligovým rekordmanem se Kordulova parta vrhne dnes od osmnácti hodin.

11.11.2017

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál dnes představuje fotbalové týmy Slovácka U19 a U13

Nenechte si ujít 1. díl projektu Deník nám fandí v dnešním tištěném vydání Slováckého deníku!

10.11.2017

Senzace. Slovácko vyřadilo Plzeň a slaví postup do čtvrtfinále MOL Cupu

FOTOGALERIE / Nikdo jim nevěřil, přesto slaví senzační výhru a postup do čtvrtfinále MOL Cupu. Fotbalisté Slovácka sice v lize devět zápasů v řadě nevyhráli, přesto si v celostátním poháru vyšlápli na suverénní Plzeň.

10.11.2017

Rada je po operaci kolena. Chci naskočit do zimní přípravy, říká

ROZHOVOR/ Zatím se mu zranění vyhýbala, na hřišti scházel maximálně pár zápasů za karty nebo drobnější zranění. V letošním roce je všechno jinak. Stoper Slovácka Tomáš Rada prožívá nejčernější období své bohaté fotbalové kariéry. V březnu nastoupil na pět minut proti Mladé Boleslavi a na jedinou minutu v derby proti Zlínu.

9.11.2017

Slovácko hledá recept na pražská „S“. Bronz mu ale nikdo nevezme

Přestože i přes nezměrnou snahu zatím nepřekročily svůj stín a na své největší rivaly pražská „S“ nevyzrály, panuje na závěr podzimní části v kádru prvoligových fotbalistek Slovácka spokojenost.

9.11.2017

Krajské derby Zlína se Slováckem se hraje až v pondělí 27. listopadu

Očekávané krajské derby mezi fotbalisty Zlína a Slovácka se odehraje na Letné až v pondělí 27. listopadu se začátkem v 17.30. S žádostí o změnu termínu přišlo vedení Fastavu, protože ševce předtím čeká utkání základní skupiny Evropské ligy v Tiraspolu. Představitelé Ligové fotbalové asociace žádosti zlínského klubu vyhověli.

7.11.2017

OP: dohrávky patřily domácím. Vyhrála Březnová i Vlčnov

Fotbalisté Březové zvládli dohrávku 4. kola Okresního přeboru Uherskohradišťska a podzimní část sezony zakončili divokou výhrou 6:4 nad Ostrožskou Novou Vsí a v tabulce se posunuli právě za sobotního soupeře na pátou příčku.

6.11.2017

I.A: Napajedla zdolala v dohrávce Buchlovice Nedašov míří vzhůru

Fotbalisté Nedašova v dohrávce přehráli Vlachovice jasně 5:0 a přiblížili se vedoucí Nevšové. V historické premiéře dvou soupeřů, které ještě před pěti lety dělilo propastných šest tříd, byla zvítězila domácí Fatra už s uzdraveným koučem Leitnerem na lavičce nad Buchlovicemi 2:0 a před zimní přestávkou se dostala na třetí místo tabulky.

6.11.2017

I. B třída: Frkal hattrickem sestřelil v derby Louky

V dohrávkách ve fotbalové I. B třídě se hrály i tři derby. Ve valašském áčku Hovězí porazilo Nový Hrozenkov a Hrachovec vyloupil Zašovou. V béčku pak Tečovice díky hattricku Frkala zdolaly sousední Louky.

6.11.2017

Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Slováckého deníku! Připravujeme 1. díl projektu Deník nám fandí.

5.11.2017

Divizní fotbalisty Strání popravil Hrobař

Symbolicky tasovický Hrobař připravil divizní fotbalisty Strání ve 14. kole o všechny body. „To je příznačné pro vše. Soupeř přitom nastoupil bez svého nejlepšího střelce Paula, který coby asistent ve Znojmě měl povinnosti. Jeho náhradník ale na nás stačil,“ zamrzelo kouč domácího nováčka Zdeňka Šebestu.

4.11.2017

Hektický závěr v Uherském Brodě. Vyloučený Michut a prohra Valmezu

Dva slepené góly třicetiletého záložníka Richarda Davida v závěru emotivního třetiligového utkání rozhodly sobotní vyhrocenou bitvu v Uherském Brodu, který zdolal Valašské Meziříčí 2:1.

4.11.2017

Slovácku hoří koudel. Každý musí odevzdat ještě víc, říká Šimko

Že Slovácko nedává branky, tak to už je v letošním podzimu docela obehraná písnička. K mizerné střelecké formě se v posledních dvou kolech přidala také děravá ofenzíva.