I. B: Malenovice zdolaly Mladcovou, Zlechov přemohl Ludkovice

Poslední Hutisko si vyšláplo na béčko Slavičína, které v 11. kole přemohlo 2:0 a bodově se dotáhlo na třináctý Halenkov. Luhačovická rezerva doma přemohla Březolupy a udržela se v čele krajské I. B třídy skupiny C.

Mládežnický fotbal v kraji

Jak hrál váš oblíbený tým? Podívejte se.

dnes 11:22
-

OP: Jankovice se po výhře v Horním Němčí vyhouply do čela

Derby Ostrožské Nové Vsi a sousední Ostrožské Lhoty se hrálo po dlouhých pětatřiceti letech. Sobotní bitva, kterou sledovalo 230 diváků, nakonec skončila spravedlivou plichtou 1:1.

včera 23:35
-

Fotbalový zápisník Lubomíra Hotaře

Sedmým podzimním kolem pokračovaly mistrovské fotbalové soutěže žen. V Moravskoslezské lize zklamal Vsetín. V Moravskoslezské divizi ve skupině B pokračoval ve vítězném tažení Brumov.

15.10.2018
-

I. A třída: Bojkovice neunesly zvrat a inzultovaly rozhodčího

Ostudný konec přinesl víkendový duel v Nedachlebicích. Fotbalový duel I. A třídy skupiny B předčasně ukončila v 84. minutě inzultace pomezního rozhodčího bojkovickým Kalinou po třetí vítězné trefě domácích, podle soupeře z ofsajdu (podrobněji na jiném místě Deníku).

15.10.2018
-

Krajský přebor: Boršicím vyfoukl první bod Křenek

Tak blízko prvnímu bodu ještě fotbalisté Boršic v novém ročníku krajského přeboru nebyli. V 10. kole nečekaně potrápili Holešov, který otočil zápas po přestávce gólem a vítěznou trefou v nastavení. Na rozhodující trefu „last minute“ dosáhl také nováček ze Skaštic, který se dál drží v čele soutěže i po víkendu.

15.10.2018
-

Mistrovská kopaná ve Zlínském kraji

Podívejte se, jak hrál o víkendu váš oblíbený tým.

14.10.2018
-

Strání srazily hrubé chyby. Ve Velké Bíteši prohrálo 1:5

Fotbalistům Strání to v divizi D nejde. Celek z Uherskohradišťska prohrál čtvrtý z posledních šesti duelů. Na hřišti ve Velké Bíteši schytal pětigólový příděl a po hrozivém výsledku 1:5 klesl v tabulce na třinácté místo. Čestný úspěch hostů ve druhém poločase zaznamenal Patrik Frühauf.

14.10.2018
-

Broďané zaspali začátek. Dvacet minut bylo tragických, zlobil se Onda

Po třech zápasech znovu dali gól, ale sérii bez výhry stále ještě neutnuli. Fotbalisté Uherského Brodu ve třetí lize znovu neuspěli, tentokrát podlehli Hodonínu 2:4. Svěřenci trenéra Martina Ondy nezvládli na stadionu U Červených domků především začátek. Po dvaceti minutách prohrávali 0:2, další gól inkasovali po hrubé chybě Hradila na konci prvního poločasu. Po přestávce už Broďané jen marně doháněli luxusní náskok protivníka.

12.10.2018
-

Remeš po sportovním gestu: Prostě jsem cítil, že je to tak správné

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky, fotbaloví gentlemani z okresních hřišť ještě nevymřeli. Alespoň to dokazuje málo vídané gesto jankovického brankáře Petra Remeše.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

12.10.2018
-

Kúdela: Prožívám skvělé období

ROZHOVOR / V reprezentační ligové pauze už pomalu balil kufry na Moravu. Se svou přítelkyní a nedávno narozeným synkem mířil Ondřej Kúdela do rodného Pitína. Jenže plány stopera pražské Slavie změnil jediný telefonát. Před dvojzápasem proti Slovensku a Ukrajině volal nový kouč reprezentace Jaroslav Šilhavý.

10.10.2018
-

V 6. podzimním kole ženských mistrovských fotbalových soutěží se v Moravskoslezské lize vůbec nedařilo Vsetínu. V Moravskoslezské divizi ve skupině B se podle předpokladů zviditelnily celky Holešovských holek, Brumova a Fastavu Zlín.

10.10.2018
-

OP: Gesto fair-play. Brankář Jankovic Remeš přiznal míč za čarou

Fotbalisté Slavkova dál drží letošní neporazitelnost a vedoucí pozici v tabulce okresního přeboru Uherskohradišťska. Svěřenci trenéra Martina Bukvice v 10. kole přehráli Jarošov 3:1.

9.10.2018
-

I. B: Valašská Polanka zdolala béčko Slavičína a poskočila do čela

Souboj nejlepších týmů I. B třídy skupiny A patřil hostům z Valašské Polanky, která se po jednoznačné výhře 4:1 nad béčkem Slavičína dostala právě před nedělního soupeře do čela tabulky. Luhačovická rezerva zvládla těžké utkání v Šumicích, kde zvítězila gólem Mačka z 89. minuty 2:1 a v čele tabulky navýšila náskok na dva body před Nedakonicemi a Uherským Ostrohem.

8.10.2018
-

I. A třída: Slušovice poprvé klopýtly, bod jim vzalo Podlesí

Kouzlo fotbalistů Slušovic je odčarováno. Lídr I. A třídy skupiny A odolával do víkendového 9. kola, kdy jej o první bod sezony připravilo Podlesí, které padlo až po penaltovém rozstřelu. V „béčku“ dál dominují Kvasice, které doma udolaly Buchlovice.

8.10.2018
-

Krajský přebor: nováček ze Skaštic ovládl šlágr kola a je v čele

Exdivizní fotbalisté Brumova již nejsou tak suverénní jako na začátku krajského přeboru. Lídr soutěže podruhé padl, těsně podlehl v Otrokovicích Baťovu a přepustil svou pozici nováčkovi. Skaštice totiž ve šlágru 9. kola doma zadupaly do země Luhačovice.

7.10.2018
-

Strání zahodilo pět vyložených šancí, v divizi znovu prohrálo

Čekání na třetí letošní výhru se nepříjemně protahuje. Fotbalisté Strání znovu vyšli v divizi D bodově naprázdno. V neděli tým slovenského trenéra Igora Gúčika neuspěl na hřišti Havlíčkova Brodu, kde domácímu Slovanu podlehl 1:2. Porážku hostů neodvrátila ani vyrovnávací trefa Jana Pilky v 52. minuty.

Ani pět útočníků nestačilo. Broďané jasně podlehli vedoucí Líšni

Fotbalisté Uherského Brodu jsou jako Zlín ve FORTUNA:LIZE. Svěřenci trenéra Martina Ondy v MSFL potřetí v řadě nezvítězili, navíc stejně jako s Valašským Meziříčím a v Hulíně ani doma Líšni neskórovali. Slovácký celek v 10. kole podlehl vedoucímu týmu tabulky 0:4 a klesl na páté místo.

5.10.2018
-

Bylo to skvělé. Něco neskutečného, zářila po premiéře Růžičková

Jednou jí pomohlo břevno, jinak moc práce neměla. I přes absenci těžkých zákroků si dvacetiletá brankářka Slovácka Barbora Růžičková svůj debut v ženském národním týmu náramně vychutnala. Na čtvrteční mezistátní duel se sousedním Slovenskem bude dlouho vzpomínat.

4.10.2018
-

Brankářka Růžičková při reprezentační premiéře proti Slovensku udržela nulu

České fotbalistky zvládly úvodní přípravný duel proti Slovensku. Svěřenkyně známého trenéra Karla Rady na stadionu Širůch ve Starém Městě zdolaly federálního soupeře 2:0. Domácímu týmu ve čtvrtek odpoledne vyšel vstup do obou poločasů.

3.10.2018
-

OP: Topolná zdolala Polešovice, výhru Jankovic zařídil Šustr

Fotbalisté Ostrožské Nové Vsi skvěle zvládli domácí hodový duel a po jednoznačné výhře získali do tabulky další tři body. Bílovice kladly odpor pouze v prvním poločase, kdy soupeře do šancí moc nepouštěly.

2.10.2018
-

Pátým kolem o víkendu pokračovaly mistrovské ženské fotbalové soutěže. V Moravskoslezské lize přerušil Vsetín vítěznou šňůru. V divizi se nejvíc dařilo Březnici. Překvapení se zrodilo v 1. kole Poháru FAČR, v němž Fastav Zlín vyřadil vsetínské družstvo.

2.10.2018
-

České fotbalistky ve Starém Městě a Kroměříži vyzvou Slovensko

Česká ženská fotbalová reprezentace se hned dvakrát představí na Moravě. Svěřenkyně trenéra Karla Rady v rámci přípravy poměří síly se sousedním Slovenskem. První utkání je na programu ve čtvrtek 4. října na Širůchu ve Starém Městě, odveta se pak hraje v neděli v Kroměříži.

2.10.2018
-

I. B: béčko Slavičína poprvé prohrálo, Fryšták nastřílel Malenovicím

Fotbalisté Semetína si v 9. kole vyšlápli na vedoucí béčko Slavičína, kterému připravilo první letošní porážku. Domácí tým rozhodl nedělní duel třemi brankami ve druhém poločase.

2.10.2018
-

Krajský přebor: derby v Brumově rozhodl vlastní gól

Hned pět ze sedmi víkendových duelů 8. kola krajského přeboru skončilo nejtěsnějším rozdílem. Zpět na vítěznou vlnu naskočil exdivizní Brumov, druhé Luhačovice doma přestřílely rivala z Holešova.

2.10.2018
-

I. A třída: Slušovice nezastavil ani Hrachovec, Kunovice srazily Kvasice

Zatímco ve skupině A fotbalové I. A třídy dál trvá nadvláda Slušovic, v „béčku“ vedoucí Kvasice poprvé narazily. Jejich bezzubé koncovka pomohla k výhře po penaltách Kunovicím.

30.9.2018
-

Rozjetá Bazooka nastřílela České Lípě devět branek a zase zvítězila

Futsalisté Uherského Hradiště zvládli i třetí utkání po postupu do nejvyšší soutěže. Rozjetá Bazooka přemohla Démony a po divoké výhře 9:3 znovu brala všechny body.

30.9.2018
-

Fotbalisté Strání ztratili vedení 2:0. S Břeclaví brali jen bod

Fotbalistům Strání ani exil ve Slavkově výhru nepřinesl. Svěřenci slovenského trenéra Igora Gúčika na hřišti účastníka okresního přeboru Uherskohradišťska v 9. kole divize D pouze remizovali s Břeclaví 2:2 a v tabulce jsou desátí.

26.9.2018
-

Slovácko vstřelilo pražskému Radotínu pět branek. V poháru jde do osmifinále

V lize se svěřencům trenéra Korduly moc nedaří, ale v poháru splnili roli favorita. Brankami Krejčího, Kalabišky, Kuchty, Kohúta a Zajíce skolilo třetiligový tým.

26.9.2018
-

OP: Jankovice zdolaly Topolnou, Polešovice přehrály Nezdenice

Fotbalisté Slavkova dál vévodí okresnímu přeboru Uherskohradišťska. Lídr soutěže si v 8. kole poradil s Ostrožskou Novou Vsí, kterou přemohl 3:1. Dvakrát v sobotním duelu skóroval útočník Michal Janků.

25.9.2018
-

Ženám Slovácka to nejde. Musíme být hladovější po gólech, ví Janků

Fotbalistkám Slovácka se po přesunu dlouholetého a úspěšného trenéra Petra Vlachovského na lavičku ligového mužstva nedaří. Bronzový tým z loňské sezony pod vedením nového kouče Filipa Hančíka zvítězil pouze jednou a po třech porážkách se v tabulce s pouhými třemi body krčí na předposlední sedmé příčce. Horší jsou nyní pouze ženy Hradce Králové.

25.9.2018
-

I. A třída: derby v Brumově pro Nedašov, Dolní Němčí zostudilo Ořechov

Řadu zajímavých duelů a výsledků přineslo 7. kolo fotbalové I. A třídy.

25.9.2018
-

Krajský přebor: skaštický Konečník hattrickem přibrzdil Brumov

I díky hattricku svého kanonýra Zdeňka Konečníka v 7. kole krajského přeboru uštědřili fotbalisté Skaštic první porážku sezony exdiviznímu Brumovu.

23.9.2018
-

Strání nezvládlo v Polné začátek. Po chybách inkasovalo tři góly a prohrálo

Fotbalisté Strání potřetí za sebou nedali v divizi D gól a opět po dvou týdnech vyšli venku bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Igora Gúčika v 8. kole podlehli Slavoji Polná 0:3. Celek z Vysočiny, který v MOL Cupu vyzve pražskou Spartu, rozhodl nedělní duel třemi brankami v úvodní půlhodině. Hostujícího gólmana Mana postupně překonali Haala, Urbánek a Bajer.

22.9.2018
-

Překvapení: druhý Brod hrál s předposledním Valmezem bez branek

Souboj druhého Uherského Brodu s předposledním Valašským Meziříčím branku nepřinesl.

20.9.2018
-

Trenér Chytrý, který povede národní tým: Vím, že to bude asi šichta

ROZHOVOR/ - Od mládeže Hanácké Slavie až do národního týmu. Tak vysoko se v kariéře dostal úspěšný trenér Jiří Chytrý. Šestačtyřicetiletý rodák z Kroměříže, který v minulosti šéfoval mládeži ve Zlíně a Slovácku nebo vedl ligové fotbalisty Liberce, Jablonce, pražské Slavie nebo Dukly, kývl na nabídku dlouholetého kolegy a parťáka Jaroslava Šilhavého.

19.9.2018
-

OP: Ostrožská Nová Ves i sousední Lhota nastřílely soupeřům sedm branek

Fotbalisté Slavkova skvěle zvládli derby v Horním Němčí a po výhře 4:0 se udržel v čele tabulky. Atraktivní duel viděly více než čtyři stovky diváků.

18.9.2018
-

Hulínu nic zlého nepřeji, říká Malenovský. Za angažmá v Brodě je ale rád

Možná to tušili, proto v letní přestávce prchli ke konkurentovi. Zatímco fotbalisté Hulína se v MSFL plácají na předposledním místě tabulky a stále čekají na první výhru letošní sezony, krajský rival z Uherského Brodu i díky třem posilám ze Spartaku na podzim září a po sedmi kolech se drží na druhém místě. Za vedoucí Líšní zaostává pouze o skóre.

18.9.2018
-

I. B: Staré Město převzalo klíč do Širůchu. Řihák gólem roku pak trefil tři body

Luhačovická rezerva přemohla Drslavice na pokutové kopy a díky dvěma bodům se vyšvihla do čela tabulky krajské I. B třídy skupiny C. Fryšták doma podlehl Mladcové na pokutové kopy.

17.9.2018
-

Krajský přebor: trápení Provodova ukončil hattrickem Haloda

K nezastavení jsou fotbalisté Brumova, kteří po sedmi kolech krajského přeboru ještě nezaváhali, třebaže o víkendu udolali Holešov s velkým kusem štěstí. Ukončit sérii bez vstřeleného gólu se podařilo také Provodovu na Baťově, ale až po přestávce a díky hattricku Halody.

17.9.2018
-

I. A třída: ani vyloučení Kvasice nepřibrzdilo, vyhrály šlágr v Ořechově

Velký kus štěstí měli lídři fotbalové I. A třídy. Zatímco v áčku Slušovice otočily výsledek až deset minut před koncem, duel nejlepších dvou celků skupiny B poznamenalo rychlé vyloučení hráče Kvasic. Ovšem ani to je nezastavilo od šesté výhry v řadě v Ořechově.

17.9.2018
-

Třetím podzimním kolem o víkendu pokračovaly mistrovské fotbalové soutěže žen. V Moravské lize se opět dařilo Vsetínu, v divizní skupině B dominují celky Holešovských holek a Brumova.