I přes čtyři výhry nechce o nějaké super formě asistent trenéra Jan Palinek ani slyšet. „To vůbec nic neznamená. Jsou to jenom čtyři výhry v přípravě, do mistráků to nic neřeší. Může to jenom znamenat pohodu a nebezpečné uspokojení,“ varovně upozorňuje na dosavadní bilanci.

Hlavní trenér Martin Svědík zápas ve slovenské Senici sledoval pozorně z tribuny a Jan Palinek ho odkoučoval přímo ze hřiště.

Slovácko o utkání rozhodlo v první půlce. „Ta byla z naší strany kvalitní. Měli jsme dobré akce, bylo tam od hráčů hodně aktivity. Bohužel jsme to přetavili jenom v jediný gól. Do kabin jsme šli s jednobrankovým náskokem zaslouženě,“ hodnotil Jan Palinek úvodní dějství.

Během druhé půlky vystřídal kouč Svědík hned šest hráčů. Daníček, Cicilia a Divíšek šli do hry hned po poločase a Kubala, Rezek a Hofmann po hodiny hry.

Druhá půlka už ale podle Palinka neměla kvalitu prvního poločasu. „Z naší strany ztratil druhý poločas glanc, už to nebylo ono. V rozehrávce jsme dělali spousty chyb, soupeř z nich vytěžil i nějaké šance, které neproměnil. Druhá půlka neměla z naší strany parametry prvního poločasu,“ ví dobře.

Podobně hodnotil utkání domácí kouč Anton Šoltys. „První půlka patřila hostům, druhá nám. Úvodní pětačtyřicet minut z naší strany nebylo dobrých. Hráli jsme ustrašeně. V druhé půlce už to bylo lepší, ale nevycházeli nám útočné kombinace,“ hodnotil zápas trenér Záhoráků.

Pro fotbalisty Slovácka to byl poslední zápas před odjezdem na herní soustředění do Slovinska. Palinek nastínil plán přípravy na příští týden. „Pondělí, úterý, dva tréninky. Ve středu si kluci odpočinou a ve čtvrtek odjíždíme. Ve Slovinku bychom měli odehrát tři zápasy,“ dodal na závěr Palinek. 

Fotbalisté Slovácka (v bílých dresech) vyhráli v Senici 1:0
Slovácko v přípravě dál vítězí. Výhru v Senici trefil Navrátil