Té Viktorce, která vyhrála v uplynulém kole na Slavii a suverénně vede tabulku Evropské konferenční ligy. Strůjcem výhry ve Štruncových sadech byl Marek Havlík. K obratu zavelel v 63. minutě, parádní brankou poslal výběr Martina Svědíka do vedení 2:1.

„Naše výhra začala už vyrovnávacím gólem do šatny, ten nás nakopl. V první půlce nás podržel gólman Hečis (Milan Heča). Při mojí první brance jsem na Jurošku volal. Myslím, že jsi chtěl udělat ještě jednu kličku, ale balon se dostal až ke mně. Už jsem ho jenom obalil do brány,“ popisoval středopolař Slovácka svoji první branku, kterou placírkou posadil přesně k tyči.

Trenér fotbalistů Slovácka Martin Svědík.
Soupeř se dostal do spirály, utkání za stavu 2:1 bylo v naší moci, říká Svědík

O devět minut později přidal záložník Slovácka svoji druhou branku. Po góle Jurošky už vedlo mužstvo z Uherského Hradiště 4:1, když během devíti minut vstřelilo Plzni tři branky.

„Měli jsme skvělou desetiminutovku – hrálo se nám dobře, uvolněně. Domácí už to měli po naší třetí brance těžké. Doma nám to tam nepadalo. V Plzni nám tam padlo úplně všechno. Těžko říct, čím to bylo. Byli jsme rychlejší, víc uvolnění. Dobře jsem se naladili na Baník,“ říká na závěr aktuálně nejlepší střelec Slovácka, který si dvěma góly v Plzni polepšil na pět ligových branek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...