Ke gólu ve Zbuzanech přidal další dvě trefy na hřišti Mladé Boleslavi. První po 23. minutách hry. Holzer odcentroval z levé strany, obránce Jurásek odvrátil míč na nohu Jurečky, který mířil přesně k levé tyči. Slovácko v té chvíli už vedlo o dvě branky.

„Přiznám se, že k většímu sebevědomí mi trošku pomohl pohárový zápas, ve kterém jsem vstřelil branku. Při prvním gólu jsem byl v prostoru, ve kterém jsem vůbec neměl být. Balon se mně odrazil, soustředil jsem se na to, abych trefil branku. Což se povedlo, takže super,“ okomentoval svoji první trefu Václav Jurečka.

Po necelé hodině hry se odchovanec opavského fotbalu prosadil podruhé. Jeho branku ovšem musel nejprve prozkoumat videorozhodčí.

Trenér fotbalistů Slovácka Martin Svědík
Trenéra Svědíka potěšila efektivita i Jurečka, vadily jen tři obdržené góly

„Řešil se můj ofsajd, byl jsem na hranici. Trošku mě mrzelo, že ten gól rozhodčí neuznal hned,“ hodnotil Jurečka verdikt hlavního arbitra a k druhé brance ještě dodal. „V průběhu podzimu jsem měl nějaké šance, snad mi ty dvě branky pomůžou a bude mně to tam padat daleko víc.“

Slovácko vyhrálo v Mladé Boleslavi v prosinci loňského roku, mezitím odešli svěřenci Martina Svědíka od Středočechů dvakrát poraženi.

Ve třetím zápase, ale kralovali. Nedělní utkání rozhodl parádní úvod Slovácka. Ve 23. minutě už vedlo o tři branky, o zápase tak bylo prakticky rozhodnuto. Tým z Uherského Hradiště udeřil za devět minut hned třikrát – nevídané.

„Vstoupili jsme do zápasu výborně, byli jsme hodně produktivní. Po třech šancích jsme vedli o tři branky. Trošku nás to překvapilo, takový úvod jsme nečekali,“ přiznal Václav Jurečka a na závěr dodal.

„V závěru poločasu jsme zbytečně inkasovali. Druhá půlka byla otevřená z obou stran. Myslím, že naše výhra je naprosto zasloužená.“


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...