„Všichni vidíme, jak obrovskou formu má. Do čeho kopne, je z toho krásný gól. Určitě si to za ty roky ve Slovácku zaslouží, aby se mu takto dařilo. Nyní je vidět, že se k němu přiklání i štěstí, ale bez těch výkonů by to nešlo,“ ví dobře Trávník.

Zdroj: Libor Kopl

Celek z Uherského Hradiště i díky skvěle hrajícímu Havlíkovi prožívá nadmíru vydařený podzim.

Svědíkův tým bez ohledu na výsledky závěrečného kola přezimuje v tabulce FORTUNA:LIZE nejhůře na čtvrtém místě, před Vánocemi ale může ještě přeskočit i třetí Plzeň.

„Doufali jsme, že když budeme podávat takovéto výkony, budeme se držet nahoře, což se nám daří. Snad to tak bude pokračovat i dál,“ přeje si.

Bývalého záložníky Sparty a Jablonce mrzí jenom domácí ztráty s Hradcem Králové a Libercem, naopak jej potěšila jednoznačná výhra v Plzni. „Dva zápasy jsme promarnili, ale zápas triumf nad Viktorkou nikdo nečekal,“ uvedl.

Trenér fotbalistů divizního Baťova Jindřich Lehkoživ.
Havlíka v patnácti letech vytáhl do mužů. Byl někde jinde, říká trenér Lehkoživ

Slovácko na závěr podzimu čeká nevyzpytatelná Mladá Boleslav. Středočeši rovněž útočí na pozici v elitní šestce, v posledních duelech šla ale jejich výkonnost malinko dolů a zbytečně ztrácejí.

Parta kouče Marka Kuliče nezvládla ani středeční dohrávku 17. kola, doma s Karvinou jen remizovala 2:2, když dotáhla dvoubrankovou ztrátu.

Oba týmy v nejvyšší soutěži bodovaly po sérii tří porážek.

Zdroj: Deník/Pavel Bohun

Mladá Boleslav je v neúplné tabulce sedmá.

„Čeká nás velmi těžký zápas s kvalitním soupeřem, který má v kádru dobré hráče. Doma jsme s Mladou Boleslaví zachránili remízu až v závěru lišáckým gólem Kalabišky, takže víme, co nás čeká. Soupeř má velkou ofenzivní sílu, ale pokud budeme hrát stejně jako v minulých zápasech, může to klapnout,“ věří.

„Vycházet zase chceme z pozorné obrany. Kluci vpředu mají formu, něco bychom mohli urvat,“ doufá závěrem.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...