„Ve předu jsme neudrželi balon, všechno se nám to vracelo zpátky. Proto měla Olomouc tlak a byla lepším týmem. Navíc první půlku hodně foukalo proti nám – to bylo také nepříjemné,“ hodnotil první poločas Petr Reinberk.

Pět minut před odchodem do kabin dal olomoucký Chytil gól. Nakonec branka neplatila, akce byla ještě zkoumána videorozhodčím, který viděl milimetrový ofsajd.

Reinberk byl z rozhodnutí sudích překvapený.

„Myslel jsem si, že gól bude platit. Když jsem viděl, jak tam Chytil vyplaval, tak jsem čekal, že to rozhodčí uznají.“

Zatímco v prvním poločase byla lepší Sigma, tak druhá půlka patřila domácímu týmu. Slovácko bylo nebezpečnější, zahrávalo několik standartních situací, ale branku dát nedokázalo.

Fotbalisté Slovácka (bílé dresy) se v 18. kole FORTUNA:LIGY  doma utkali se Sigmou Olomouc.
Na Slovácku zvonily pouze tyče. Domácí hráli se Sigmou bez branek

„Trenér reagoval na vývoj zápasu tím, že tam přidal druhého útočníka. Měli jsme víc odražených balonů a byli jsme víc ve hře. Bylo to tím, že jsme zlepšili hru nahoře,“ povídal Reinberk a ještě dodal.

„Proti Sigmě jsou to doma vyrovnané zápasy, moc branek nepadá. Chtěli jsme hlavně udržet vzadu nulu a něco vymyslet vepředu, to se nám nepovedlo. Remíze je nakonec asi zasloužená.“

Den před zápasem přišlo Slovácko o Michala Tomiče, který podepsal přestup, do pražské Slavie.

Jak se na jeho kroky dívá Reinberk, který je jeho přímý konkurent v sestavě?

„Rozhodl se, jak se rozhodl. Měl dobrou formu. Míša je kvalitní rychlostní hráč, má velký potenciál, ale nedá se nic dělat, takový je fotbal. Musíme si poradit i bez něho. Je to určitě škoda, protože je to oslabení týmu,“ dodává.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...