„Jsou to spekulace, které se nezakládají na pravdě,“ říká natvrdo. „Kdo mě dobře zná, ví že bych nikdy nejednal s klubem, se kterým hrajeme takto důležitý zápas. V životě bych do toho nešel. Soustředím se jenom na to, abychom poslední utkání v sezoně vyhráli a mohli zvednout nad hlavu pohár nejen pro hráče, ale i vedení a hlavně naše fanoušky. Cítím vůči nim zodpovědnost“ prohlásil.

Rozhodit se stejně jako před dvěma týdny, kdy média vyšla s informací o zájmu Sparty o záložníka Slovácka Lukáše Sadílka, nenechá. Nechce, aby se těmito věcmi mužstvo zabývalo. Pro sebe i tým chce klid na práci. „My jsme opravdu koncentrujeme na samotný zápas,“ ujišťuje.

„U týmu jsem čtyři roky. V kabině se známe. Vůči hráčům nemám žádné tajnosti. Všechny věci si říkáme. Kluci vědí, že nic takového by se nemohlo stát, že je to opravdu jen čirá spekulace,“ tvrdí.

„V momentě, kdyby se kolem mě něco dělo, někam bych odcházel, hráči by to věděli první. Takový spolu máme vztahy a stejně to chci i od nich. Trenér musí jít příkladem,“ dodává.