Vytáhlý 190 centimetrů vysoký hráč nastoupil v právě skončené sezoně černohorské ligy k třiceti zápasům, ve kterých zaznamenal tři branky.

„Sledovali jsme ho delší dobu. Je to zajímavý defenzivní hráč na levou stranu, který má i reprezentační zkušenosti v mládežnických kategoriích. Věříme, že se úspěšně aklimatizuje a do budoucna pro nás bude přínosem,“ uvedl na klubovém webu sportovní ředitel Slovácka Veliče Šumulikoski.

Redovič nebude jedinou letní posilou celku z Uherského Hradiště. Klub dotahuje příchod Ondřeje Šašinky a Daniela Holzera z Baníku Ostrava, ze Sparty láká zpět brankáře Milana Heču a záložníka Michala Trávníka. Oba v klubu stejně jako Šašinka dříve působili.

Fotbalisté Slovácka (bílé dresy) zakončili ligovou sezonu v derby se sousedním Zlínem.
Sadílek zůstává ve Slovácku: Těším se na další sezonu, která bude výjimečná

Další pohyb v kádru vedení Slovácka nekomentuje. Jisté je, že součástí úspěšné party dál budou důležití záložníci Sadílek s Havlíkem, na odchodu po vypršení smlouvy jsou jenom Kliment s Hofmannem.

Nejlepší střelec Slovácka míří do Polska, zkušený stoper rovněž odchází do zahraničí.

„Odchod těchto dvou hráčů byl avizovaný, ale ještě to není úplně stoprocentní. Věci se řeší za pochodu, jsou nejasné. Pracujeme na tom, abychom kádr posílili. Nic konkrétního ale nevím, žádná jména ode mě nečekejte. Nemohu k tomu vůbec nic říct,“ bránil se po sobotním derby se Zlínem trenér Slovácka Martin Svědík.

Jasněji by mohlo být v nejbližších dnech. O víkendu si hráči i vedení Slovácka vychutnávali nejen triumf nad Zlínem, ale hlavně závěr nadmíru povedeného ročníku.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …