Hráči obou týmů se museli vyrovnávat hlavně se silným větrem a nepříliš ideálním terénem.

Slovácko sice od úvodu diktovalo tempo hry a vytvořilo si i šance, ale zakončení se trápilo. Proti brankáři neuspěli Vecheta, Reinberk ani Petržela. Soupeř naopak hrozil z brejkových situací a jednu z nich ve 27. minutě proměnil Nasan Simon, který poslal NK Bravo do vedení.

Přípravný fotbal -
NK BRAVO – 1.FC SLOVÁCKO 1:2 (1:0)
Branky:
27. Nasan Simon - 90. Šašinka, 95. Daníček z penalty.
Slovácko: Nguyen – Reinberk (46. Tomič), Hofmann (60. Daníček), Kadlec (46. Břečka), Doski (60. Holzer) - Petržela (60. Sinyavskiy), Daníček (46. Trávník), Kohút (60. Šašinka), Havlík, Brandner (46. Kim) – Vecheta (75. Mihálik). Trenér: Svědík.

Celek z Uherského Hradiště šel ve druhé půli za vyrovnáním, ale opět se potýkal s neproměňováním šancí. Ve dvou příležitostech neuspěl střídající Kim a gólem neskončilo ani zakončení Daníčka.

Střelecké trápení utnul až v 90. minutě Šašinka. Vzápětí dorazil protivníka Daníček, jenž v nastaveném čase proměnil penaltu a završil bleskový obrat.

Slovácko tak v generálce před startem jarní části ligy porazilo slovinský tým NK Bravo 2:1.

Po návratu z Chorvatska si Kadlec a spol. chvíli odpočinou, v týdnu se pak začnou chystat na sobotní utkání proti Českým Budějovicím. Začátek je v patnáct hodin.

Trenér Svědík už nepočítá s Aldenem Šuvalijou. Mladý obránce bude i na jaře hostovat na Slovensku ve Zlatých Moravcích, kde působil už na podzim.