„Nevešel se do nominace,“ vysvětlil po vyhraném zápase Josef Mucha.

Trenéři Slovácka se rozhodovali mezi Šašinkou a Ciciliou, nakonec ukázali na forvarda z Curacaa, byť zahraniční akvizice žádnou minutu ve FORTUNA:LIZE nepřidala a většinu zápasu proseděla mezi náhradníky.

Šašinka zůstal jen na tribuně. „Šáša byl zraněný, chybí mu zápasová praxe. Až se rozehraje, na hřiště se taky dostane a určitě nám pomůže,“ je přesvědčený Mucha.

Momentální jedničkou na pozici hroťáka je Václav Jurečka. Sedmadvacetiletý fotbalista letos nastoupil do všech šesti duelů, za 438 minut dal dva góly. A pokud by proměnil alespoň polovinu svých šancí, byl na tom opavský rodák mnohem lépe.

I proti Pardubicím poctivý dřív zazdil několik tutovek. Pozitivní je, že se do šance dokáže natlačit. „Všichni bychom mu přáli, aby se chytil. Samotného ho trápí, že mu to tam nepadá. Sice v Jablonci gól dal, ale musí být produktivnější. Až začne střílet branky, bude ještě platnější. Doba, kdy se chytne a bude šance proměňovat, ale přijde,“ věří.

Vedení Slovácka žádné razantní změny v reprezentační přestávce neplánuje. Sezona je rozjetá výborně, peníze na posily nejsou.

Navíc ne každý drahý hráč se vždy do týmu hodí. „Víme, jaké jsou možnosti klubu. Navíc moc volných hráčů, kteří by nám pomohli nejsou,“ ví dobře.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …