I když na konci nejúspěšnější sezony v historii Slovácka zvažoval, že změní prostředí a vydá se na zkušenou do zahraničí, nakonec se neukvapil a zůstal doma.

Reinberk odehrál v dresu Slovácka jedenáct sezon a z pozice obránce vstřelil šest branek.

Do ligového týmu přišel odchovanec v létě 2010 a za tu dobu stihl odkopat 243 prvoligových utkání. Je tak držitelem prvenství v počtu zápasů odehraných ve slováckém dresu.

Dvaatřicetiletý obránce není jediným hráčem, se kterým se vedení klubu dohodlo na podmínkách nové smlouvy. V Uherském Hradiště nakonec zůstává i stoper Stanislav Hofmann, z jehož avizovaného odchodu nakonec sešlo.

Fotbalisté Slovácka (bílé dresy) na úvod letní přípravy přehráli druholigový Vyškov 6:1.
Slovácko není skok dolů. Jsem rád, že jsem tady, tvrdí nová posila Holzer

Fotbalisté Slovácka tak mají defenzivu vyřešenou. První týden letní přípravy zakončí v sobotu ve Starém Městě, kde se od desíti hodin utkají s druholigovým Prostějovem.

Hanáci opět po roce budují nový tým. Úspěšný trenér Pavel Šustr zamířil do slovenské Senice, hráči z bronzového týmu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se zhusta pokoušejí v letní přípravě prosadit mezi elitou.

A tak nakonec mají Prostějovští se skládáním mužstva, které se pokusí o náročnou obhajobu třetího místa, více práce, než předpokládali. „Ale nebojím se toho,“ hlásí na startu letní přípravy nový trenér Jiří Jarošík.