V pátek nastoupí proti polskému týmu KS Cracovia, v pondělí sehrají utkání s maďarským týmem Nyíregyháza Spartacus FC a v generálce na pohárovou Evropu se ve čtvrtek střetnou rovněž s maďarským týmem Paksi FC.

Do Slovinska odcestovalo pětadvacet hráčů. Žádné vážnější zranění v dosavadní přípravě klub nehlásí.

„Hráči mají jenom drobné šrámy. Proti Prostějovu si Milan Petržela poranil lýtkový sval, ale na soustředění odjel, tak snad bude všechno v pořádku,“ prozradil na klubovém webu asistent trenéra Jan Palinek.

Do Slovinska odcestovala také trojice posil. Ondřej Šašinka, Daniel Holzer a brankář Filip Nguyen.

„Kluci zapadli velmi dobře, Ondra Šašinka to tady zná, už u nás hrával. Daniel Holzer a nový gólman Filip Nguyen, který přišel, jsou také v pohodě. Jedou s námi i mladí kluci, Kudela a Vecheta, oba mají velkou chuť a jsou v přípravě pracovití,“ pochválil Jan Palinek na závěr oba mladíky.“

Loňská permanentka platí i v letošní sezoně

Slovácko také na svém webu informovalo fanoušky, že držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/2021 budou moci permanentní vstupenku použít i pro základní část soutěže v sezóně 2021/2022.

„Jsme si vědomi, že v poslední sezóně se fanoušci dostali na stadion jen v pár zápasech. Proto jsme se rozhodli, že na permanentní vstupenku ze sezony 2020/2021 budou moci fanoušci i v nadcházející sezóně, kdy bude platit pro základní část soutěže. Zároveň platí, že budou mít držitelé permanentky přednostní právo na zakoupení vstupenky v předkolech Konferenční ligy, MOL Cupu, nadstavbové soutěže i ženské Ligy mistryň,“ říká tiskový mluvčí klubu Marek Jurák a dál vysvětluje.

„Pokud však chcete klub podpořit, získat pamětní permanentku SPOLU DO POHÁRŮ na sezónu 2021/2022 a s ní i řadou výhod, tak i tato možnost tady je. Navíc s touto permanentkou budete mít zdarma jak nadstavbu soutěže, tak i kvalifikační zápasy Konferenční ligy, domácího ligového poháru a ženské Ligy mistryň. V případě postupu do skupinové fáze Konferenční ligy budou mít držitelé této pamětní permanentky nejen přednostní právo na vstupenku, ale i slevu ve výši 50 % na nákup vstupenky,“ dodává na závěr tiskový mluvčí klubu Marek Jurák.

Na soustředění odjeli:
Brankáři: Bajza Pavol, Nguyen Filip, Nemrava Vít.
Obránci: Daníček Vlastimil, Divíšek Josef, Havlík Marek, Holzer Daniel, Hofmann Stanislav, Kadlec Michal, Kalabiška Jan, Mareček Daniel, Reinberk Petr, Šimko Patrik, Srubek Jaromír.
Středopolaři: Kohút Michal, Jurečka Václav, Kudela Martin, Navrátil Jan, Petržela Milan, Tomič Michal, Sadílek Lukáš, Merdovič Marko.
Útočníci: Šašinka Ondřej, Cicilia Rigino, Vecheta Filip.

8. až 15. července – herní soustředění ve Slovinsku

9. července – MKS Cracovia 17:00 (Kidričevo - Slovinsko)

12. července – Nyíregyháza Spartacus FC

15. července – Paksi FC (čas a místo bude upřesněno)