„Je to nevyzpytatelný soupeř. Získá body s pražskou Slavií a dokáže prohrát ve Zlíně,“ komentuje výsledky teplických fotbalistů Marek Havlík.

V posledních šesti vzájemných ligových zápasech vždycky zvítězilo Slovácko, navíc hraje doma. Favorit je tedy jasný. Záložník Slovácka je ale opatrný.

„Určitě nás nečeká nic jednoduchého. Mají dobrý tým, jsou ve formě. Fila hraje velmi dobře, má formu dává góly. Ve středu tvoří hru Trubač, celý tým se snaží hrát kombinační fotbal.“

Svěřenci Martina Svědíka získali na domácím trávníku 10 bodů. Zaknihovali si tři výhry, jednu remízu a jednu prohru. Proti Teplicím musí být cíl jasný.

Fotbalisté Slovácka (bílé dresy) ve 13. kole FORTUNA:LIGY přetlačili Teplice 2:1.
Cíl stejný jako před Zlínem. Slovácko chce potěšit fanoušky a mít klidnou pauzu

„Doma určitě nechceme rozdávat body. Sice se nám v poslední době nepodařili některé zápasy, ale něco jsme si k tomu řekli. Cíl musí být tři body,“ přeje si Marek Havlík.

Po zápase následuje reprezentační pauza. Slovácko jede na Slavii a Teplice hostí Baník. Oba týmy se budou chtít na pauzu naladit dobrým výsledkem, od toho se bude také odvíjet nálada v kabině.

„Před reprezentační přestávkou je důležité vyhrát, pak je v týmu lepší nálada a větší klid do tréninku,“ dobře ví zkušený záložník, který se na závěr vrátil k uplynulému kolu.

„Zápas v Jablonci (0:2) nebyl z naší strany moc dobrý. Všichni to víme, něco jsem si k tomu řekli. Doufám, že už se to nebude opakovat. Proti Teplicím se chceme soustředit na sebe a napravit výkony z poslední doby, které nebyly dobré,“ přeje si rodák z Lubné u Kroměříže.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...