„Trefil jsem to dobře. Už jsem viděl, že balon zapadne za zadní tyčku, bohužel se to odrazilo zpátky k brankáři,“ vysvětloval po zápase novinářům odchovanec Slovácka.

Také jste něco jste reklamoval u gólu soupeře? Byl tam útočný faul nebo opačný aut?

Byl jsem v souboji s jejich útočníkem. Hrál jsem tělo, aby šel míč do autu. Pomezní tvrdil, že jsem balon tečoval, osobně jsem nic necítil. Je to naše chyba, když rozhodčí aut otočil, tak jsme to měli dohrát líp.

První poločas byl vaší strany slabší. Co jste si řekli v kabině?

Je to tak. Byli jsme všude pozdě, neměli jsme žádné odražené balony. Nebylo to ono. Něco jsme si řekli, zlepšilo se to a přišly i nějaké šance.

V polovině prvního poločasu odešel zraněný Daníček. Nescházel na hřišti hecíř?

Vlasta na hřišti scházel, šlo to poznat, on dokáže mančaft nakopnout. Snažili jsme se to vyburcovat my starší.

Karviná znovu vyhrála. Máte strach o záchranu Slovácka?

Tak strach…do každého zápasu jdeme s tím, že chceme vyhrát. Proti Bohemce jsme také chtěli vyhrát, abychom jí trochu odskočili. To se nám nepodařilo, budeme muset zabrat v dalších zápasech.

Jaký to byl pro vás návrat po zranění?

Ke konci zápasu už jsem toho měl dost. Musel jsem se nechat vystřídat, nepomohl mně ani masér.

Co vám víc scházelo? Herní praxe nebo kondička?

Herní praxe ne. Snažil jsem se hrát s míčem - co to šlo. Ten zápas byl docela nahoru dolu, takže ke konci už jsem toho měl dost.

Moc nescházelo a dal jste branku. Trefil jste tyčku. Jak jste tu situaci viděl?

Je to škoda. Byl to centr, nabíhal jsem ze zadní tyče a trefil jsem balon ze skluzu. Trefil jsem ho dobře, už jsem viděl, že balon zapadne za zadní tyčku. Bohužel se to odrazilo zpátky ke gólmanovi. Kluci tam byli ještě na dorážku, ale bohužel.

Čeká vás skupina o záchranu. Co od nového systému čekáte?

Je to nová věc pro všechny. Uvidíme, co to bude. Proti Bohemce jsme chtěli vyhrát, to se nedopařilo. Teď musíme sbírat body v nadstavbě.