V doprovodu policistů přišla na náměstí asi stovka domácích fanoušků. Rozptýlili se do tamních restauračních zahrádek, někteří postávali v hloučcích. Dohlížela na ně policie, včetně policistů na koních. Fanoušci měli klubové šály, dresy, jeden na hlavě také rohy v barvách klubu. Tleskali a skandovali hesla.

Řada z nich zápas sledovala v restauracích. V pivnici Krček vedle stadionu se na televizní přenos dívalo několik desítek fanoušků, zejména domácích.

Nechybělo také pár Sparťanů, se kterými se příznivci domácího týmu slovně špičkovali. Vždy, když domácí tým vstřelil gól, silně udeřili do gongu. Po poslední brance byl úder tak silný, že gong vypadl ze zdi. Poslední minuty zápasu s fanoušky sledovala i obsluha restaurace. Po vítězném utkání fanoušci skandovali "Hoši, děkujem".

Policie na hřišti během utkání.
Haf, haf. Policisté se psy zničili finále. Svědík měl strach, sparťané se divili

Kvůli finále MOL Cupu bylynasazeny více než tři stovky policistů. Na bezpečnost a pořádek dohlíželi policisté nejen v nejbližším okolí stadionu, ale i v dalších částech města.

„Řešili jsme čtrnáct přestupků proti veřejnému pořádku. Týkaly se zahalování obličeje a pronášení a použití pyrotechniky na stadionu. Jinak se neudálo nic závažného," řekla dnes večer ČTK policejní mluvčí Milena Šabatová.

Na stadionu bylo podle oficiálního údaje pořadatelů 7991 diváků, z toho odhadem policie asi 5400 domácích a zbytek Sparťanů. Fanoušky pražského týmu policisté doprovodili k autům a autobusům, které měli přistaveny u stadionu.