Právě z letenského klubu přišel před sezonou do Uherského Hradiště gólman Milan Heča. „Těším se, až zase uvidím po delší době kluky. Doufám, že zápas zvládneme,“ přeje si muž, který do Sparty přestoupil v roce 2018.

Milan Heča se během svého angažmá ve Spartě většinou pohyboval na hraně základní sestavy. Na jaře patřil do širšího kádru, takže zná silné i slabé stránky úřadujícího mistra. „Sparta má slabiny, ale ty nebudu před zápasem prozrazovat,“ nechtěl být rodák z Krumvíře na Břeclavsku konkrétnější.

Fotbalistům Slovácka se v letošní sezoně daří lépe na hřištích svých soupeřů. Milan Heča venku dokonce ještě neinkasoval. Se stejným cílem půjde do nedělního duelu.

„Pro mě je v každém zápase vychytat nulu velká výzva. Od toho se musíme odrážet. Sparta má silnou ofenzívu. Věřím, že když budeme kompaktní, tak můžeme utkání zvládnout k naší spokojenosti,“ přeje si jednička Slovácka.

Fotbalisté Slovácka B (bílé dresy) ve středečním vloženém zápase 17. kola MSFL zdolali Blansko 2:0.
Odpor Blanska v závěru zlomili Srubek a Cicilia. Slovácko B poprvé vyhrálo

V posledním ligovém zápase proti Zlínu byl Milan Heča v zápise o utkání, ale nakonec se v bráně překvapivě objevil náhradník Tomáš Fryšták. Jak zpětně Heča hodnotí jednobrankovou výhru Slovácka?

„Zápas proti Zlínu jsem vůbec neviděl. Chytil jsem před utkáním nějakou virózu, byl jsem vyřízený. Podíval jsem se až později na sestřih. Jsem rád, že zápas kluci zvládli. Myslím, že i Tomáš (Fryšták) to zvládnul na jedničku. Vítězství před reprezentační pauzou vám vždycky pomůže,“ dobře ví zkušený brankář.

Slovácko je po sedmi kolech v první šestce, drží se se čtrnácti body na parádním čtvrtém místě tabulky. Jak vidí vstup do ligového podzimu Milan Heča?

„Vstup do sezony byl dobrý. Škoda dvou domácích zápasů, ve kterých jsme ztratili body. Jinak měla naše hra nějaké parametry – za mě spokojenost,“ říká na závěr gólman Slovácka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...