„Pro mě osobně to byl velký zážitek. Mohl jsem hrát proti svým, to se hned tak nepoštěstí. Co se týká zápasu, tak jsme dali brzo branku, do poločasu přidali další dvě a kontrolovali vývoj,“ sypal ze sebe těsně po zápase brankář prvoligového týmu.

Osm minut po přestávce zvyšoval Jan Navrátil už na čtyřbrankový náskok. Od té doby se hosté výsledkem ukolébali a Tasovice se dostaly na dostřel dvou branek.

„Ve druhé půlce jsme trošku polevili, ale měli jsme utkání pod kontrolou. Byl to takový klasický pohárový zápas. Musím přiznat, že jsem čekal, že budu mít daleko míň práce. Docela jsem si zachytal,“ svěřil se Matouš Trmal.

I přes dvě inkasované branky proti diviznímu soupeři, jeho výkon asistent trenéra Petr Vlachovský pochválil.

„Při gólech mu nepomohla obrana, působil jistým dojmem. Myslím, že jeho výkon byl bez chyb.“

Matouš Trmal měl obrovskou výhodu, že chytal ve známém prostředí. Dokonale znal soupeře, ale přesto přišla před zápasem mírná nervozita.

„Musím se přiznat, že tam trošku tréma byla, ale to je normální. Spíš tam bylo velké těšení. Chtěl jsem si zápas, který se hrál u nás doma užít. Znal jsem všechny protihráče, všichni jsou to kluci z Tasovic nebo blízkého okolí. Na zápas se přišla podívat celá rodina a všichni kamarádi.“

Další kolo MOL Cupu se losuju příští týden, už teď se gólman Slovácka těší na další soupeře.

„Jsem rád za každou šanci, je to povzbuzení do dalšího práce, do dalšího tréninku. Budu dělat všechno pro to, abych znovu nastoupil, říká na závěr Matouš Trmal.