„Já jsem nejdřív myslel, že to budu střílet z první, ale balon bychom asi hledali až v Hradišti Ještě že jsem si to rozmyslel,“ usmíval se autor vyrovnávací trefy na konečných 2:2.

Krajní obránce Josef Divíšek v pondělním zápase Juniorské ligy zaznamenal první gól v dresu Slovácka, kam loni v červenu zamířil z Příbrami. „Konečně jsem se dočkal,“ ulevil si sparťanský odchovanec.

Na premiérovou branku ve Slovácku čekal zkušený fotbalista více než rok. I když se Divíšek netrefil ve FORTUNA:LIZE, ale v juniorské soutěži, měl z gólu radost.

Parta kouče Petra Vlachovského i díky Divíškově přesném zásahu z 85. minuty remizovala na hřišti v Kunovicích se Zbrojovkou Brno 2:2 a dál drží letošní neporazitelnost. „Byl to vyrovnaný zápas, šance měly oba týmy, takže remíza je zasloužená,“ myslí si sedmadvacetiletý krajní obránce.

I pondělní duel poznamenalo velké vedro. „Bylo to náročné, ale pro oba týmy stejné. Museli jsme s tím porvat,“ dodává Divíšek.

Bývalý hráč Příbrami a Táborska stejně jako další spoluhráči v trénincích dře a čeká na šanci v ligovém týmu.

Slovácko už v neděli čeká domácí souboj s Olomoucí. Předprodej vstupenek na utkání čtrtého kola startuje už ve středu od patnácti hodin. Prodej bude pokračovat i v pátek.