„Nevěděl jsem, že zápas proti Zlínu je nějaké derby. Dozvěděl jsem se to až těsně před zápasem. Jsem s výsledkem moc spokojený, mám radost. Jsem také šťastný za obě moje branky,“ povídal muž s osmnáctkou na zádech a popisoval svoje trefy.

„První branka padla po parádní přihrávce od Milana Petržely, ani jsem si o balon nekřikl, Milan mě dobře viděl. Stačilo přesně vystřelit. U druhé branky jsem přesně věděl, co dělám. Trefil jsem balon k tyči,“ líčil KIM do televizních kamer svoje góly.

Kim? Je to dobrá posila. Jen houšť takové spolupráce, chválí střelce Petržela

Druhý domácím hrdinou byl zkušený plejer Milan Petržela. Vstřelil třetí branku a na dva góly nahrál. Spolupráci s jihokorejským fotbalistou jenom chválil.

„Dokážeme si vyhovět, máme stejné fotbalové myšlení, oba jsme rychlí a přímočaří. Máme rádi balon a nějakým způsobem si dokážeme vytvářet kombinaci. Proti Zlínu se nám dvakrát podařilo vstřelit branku. Jenom houšť takových akcí a takové spolupráce,“ přeje si Milan Petržela a hodnotí fotbaloví kvality svého spoluhráče.

„Je to přímočarý typ, má rád balon umí si poradit v těžkých situacích, umí levou i pravou. Myslím si, že je to dobrá posila.“

Kim mluvil o tom, že vůbec nevěděl, že se bude hrát nějaké derby, ani Milan Petržela mu to nehlásil.

„Osobně jsem mu to nevysvětloval. Nevím, jestli někdo, ale je v Česku už dlouho, tak snad si to dokázal v hlavě nějak odůvodnit.“


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …