Slovan je v tabulce na sedmém místě, čtyři body za týmem z Uherského Hradiště.

„Po těch zápasech, které nám moc nevyšly, je potřeba zabrat a předvést lepší výkon. V závěru základní části je každý zápas důležitý,“ hlásí pro klubový web krajní obránce Slovácka Petr Reinberk.

Liberecký Slovan na jaře stoupá tabulkou. V uplynulém kole překvapivě vyhrál dokonce na hřišti třetí Viktorie Plzeň.

„Osobně jsem to vůbec nečekal. Naznačuje to, že Liberec je v herní pohodě, jde vidět, že mají kvalitu a formu. V sobotu nás nečeká rozhodně nic lehkého,“ dobře ví Petr Reinberk.

Domácí soubor trenéra Luboše Kozla si zaknihoval z posledních pěti domácích zápasů čtyři výhry a remízu v derby proti Jablonci.

„Slovan je doma hodně silný, musíme se na zápas dobře připravit. Jak se říká, každý bod z venku je dobrý, ale chceme v Liberci vyhrát,“ přeje si Reinberk.

Starší dorostenci Slovácka (bílé dresy) na Širůchu ve Starém Městě zdolali pražskou Slavii 1:0 a oživili šance na záchranu celostátní soutěže.
Slovácko skolilo Slavii. Body potřebné k záchraně trefil sváteční střelec

Paradoxně všechny čtyři jarní body uhrálo Slovácka na hřišti svých soupeřů.

Kudy povede cesta k dalšímu bodovému zisku pod ještědským vysílačem?

„V první řadě si musíme dát pozor na ofenzivu Slovanu, mají tam šikovné hráče. Také může na domácí platit zabezpečená obrana a musíme ovládnout střed hřiště. Také věřím, že si vypracujeme nějaké šance a ve finále budeme úspěšní,“ přeje si 34letý odchovanec Slovácka.

Trávník, Cicilia, Juroška – to je trojice, která je na duel v Liberci vykartovaná.

Mimo budou také dlouhodobě zranění Kadlec a Doski.

„Ty karty se za tu sezonu nastřádají. Je jasné, že je to komplikace, ale musíme si poradit i bez nich. Věřím, že si poradíme,“ dodává na závěr optimisticky Reinberk.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...