„Tak jasně, že ten konec naší série mrzí. Každá prohra mrzí, chtěli jsme uhrát víc. Nemáme ani bod. Do prvního gólů jsme byli lepším týmem, bohužel jsme inkasovali ze standardní situace a ustoupili jsme od hry, kterou jsme do té doby předváděli. Od úvodní branky domácích jsme si ani moc šanci nevypracovali, což byla chyba. Soupeř jich taky moc neměl, ale udělali jsme dvě chyby ve standartkách a Dynamo je potrestalo. “ hodnotí duel na jihu Čech střídající Patrik Hellebrand.

Trenér Martin Svědík poslal dvacetiletého záložníka na hřiště deset minut před koncem. V té době už Slovácko prohrávalo o dvě branky. Dalo se s výsledkem ještě něco dělat?

„Vždycky se dá něco změnit. Mohli jsme dat rychlý kontaktní gól, ale nedali jsme,“ dobře ví mladý záložník, který měl od trenéra jasný úkol.

„Měl jsem hrát aktivně dopředu, abychom s výsledkem ještě něco udělali, což už se nám bohužel nepovedlo.“

Hodně vzruchu přinesl úvod druhého poločasu. Gólman Dynama Jaroslav Drobný neudržel přízemní střelu. Míč mu z rukou vypadl a slovácký forvard Ondřej Šašinka přes skrumáž hráčů dotlačil balon do sítě. V té chvíli Slovácko srovnalo na 1:1, jenže hlavní arbitr pro domnělý ofsajd branku neuznal. Jak viděl situaci z lavičky Patrik Hellebrand?

„Tím gólem se celý zápas zlomil. Troufám si říct, že měl být určitě uznán,“ řekl na závěr odchovanec zlínského fotbalu.

Dynamo porazilo v neděli 10. listopadu Slovácko 2:0.
Regulérní gól, myslí si Navrátil. Je to až vtipné, přidal se Trmal
Dynamo porazilo v neděli 10. listopadu Slovácko 2:0.
Konec série. Slovácko v Budějovicích nepokrylo stopery a po šesti zápasech padlo