Na závěr odpoledních aktivit pak vedení FC Slovácko uspořádalo pro mladé fotbalisty autogramiádu a k podpisování zasedli „ligisti“ Ondřej Šašinka a Jan Kalabiška, ale i hráčky prvoligového mužstva žen Jana Žufánková a Nela Krejčířová. Takže všem organizátorům tohoto krásného sportovního odpoledne moc díky, stejně tak rodičům za podporu a mladým fotbalistům úspěchy i radost z fotbalu.

Hlavním cílem otevřeného tréninku bylo přilákat větší počet dětí k fotbalu. To se podařilo a na stadionu se ve čtvrtečním odpoledni sešlo několik desítek děvčat a chlapců, kteří si pod dozorem profesionálních trenérů mohli zasportovat.

Ve čtvrtek odpoledne proběhl na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti otevřený trénink Klubové akademie 1.FC Slovácko.Ve čtvrtek odpoledne proběhl na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti otevřený trénink Klubové akademie 1.FC Slovácko.Zdroj: František Tureček

„Bylo to velmi povedené a věříme, že ve svých řadách přivítáme nové fotbalové naděje, které jednou budou reprezentovat týmy Slovácka v nejvyšší soutěži mužů či žen,“ říká Eva Kristýnová, trenérka kategorie U7 a organizátorka otevřeného tréninku.

Autor: František Tureček, Popovice