„Vyjde to tedy na všechny držitele zakoupených permanentek,“ uvedl na klubovém webu Marek Jurák z úseku komunikace.

Celek z Uherského Hradiště musí dodržet maximálně počet fanoušků na každou z tribun. Maximálně se tak na konkrétní tribuně může nacházet pouze pět set diváků, ale zároveň toto číslo nesmí přesáhnout pětadvacet procent kapacity tribuny.

„Z kapacitních důvodů budou majitelé permanentek ze sektoru C5 a C6 umístěni do sektoru na tribuně D. Jen tak jsme schopní splnit požadavek, že v každém odděleném sektoru může být maximálně 500 diváků. Žádáme proto permanentkáře, aby dbali pokynů pořadatelů," říká Jurák.

Slovácko se v nadstavbě FORTUNA:LIGY utká s Bohemians Praha 1905. První ze dvou zápasů se odehraje již v neděli. Na tribuny se dostanou pouze fanoušci, kteří mají zakoupené permanentky na sezonu 2019/2020.Zdroj: 1. FC Slovácko

Slovácko se v nadstavbě FORTUNA:LIGY utká s Bohemians Praha 1905. První ze dvou zápasů se odehraje již v neděli. Na tribuny se dostanou pouze fanoušci, kteří mají zakoupené permanentky na sezonu 2019/2020. Foto: 1. FC Slovácko

Vstupenky na utkání se tak nedělní duel prodávat nebudou a na zápas se nedostanou ani diváci, kterým byla vydána permanentní vstupenka zdarma.

Duel fotbalistů se Bohemians 1906 se odehraje v neděli 21. června od patnácti hodin.