„Na víkendové semifinále se určitě dobře připraví. V týdnu trošku potrénuji a podívám se zpětně i na utkání Kopice," plánuje jednička Slovácka Matouš Trmal.

Opora celku z Uherského Hradiště v prvním čtvrtfinálovém utkání díky skvělému druhému poločasu porazil Bartošáka 3:0, v odvetě pak Trmal předvedl famózní obrat a po výhře 4:3 dokonal svůj postup.

„V prvním zápase jsme měli potíže s připojením, ale nakonec jsem ve druhém poločase rozhodl třemi brankami. Ve druhém utkání to bylo docela drama, protože se hraje systémem vítězství na dva zápasy. V závěru jsem sice prohrával 2:3, ale podařilo se mi to nakonec otočit," popisuje Trmal čtvrtfinálovou bitvu.

Vyřazený Bartošák litoval hlavně pokaženého závěru druhého zápasu. „Prostě jsem to nezvládl,“ uvědomuje si brumovský rodák. „Asi jsem se uspokojil vedením a trošku jsem to podcenil,“ přemítá.

Ani první duel ale neměl špatně rozehraný. „Bohužel byl špatný signál a hodně se nám to sekalo. Bylo to spíš o štěstí, kdo vstřelí první branku, ale přesto si myslím, že jsem odehrál docela slušně oba zápasy. Soupeřovi bych chtěl pogratulovat k postupu,“ dodal Bartošák.

Datart e:LIGA je oficiální českou ligovou soutěží ve fotbalové hře FIFA. Účastníci turnaje spolu na dálku zápolí na konzolích PlayStation. O vítězství se utkalo dvanáct fotbalistů z nejvyšší soutěže. Vítěz pak určí, kam poputuje 100 tisíc korun, které na boj proti koronaviru věnuje Ligová fotbalová asociace (LFA).