„Výsledek neřeším. Bylo to poprvé, co jsme byli na velkém hřišti a podle toho to i vypadalo. Oba týmy spíše útočily. Kdybychom ale proměnili všechny šance, skončilo by utkání jinak. Hlavní ale je, že se nikdo nezranil a zápas se odehrál se vší slušnosti a bez nějakých zákeřností a větších emocí,“ prohlásil trenér společného družstva Traplic a Jankovic Jaroslav Slavík.

Jeho tým ještě v prvním poločase umazal dvoubrankovou ztrátu, ale po změně stran prohrával už 2:5. I když výsledek v závěru zkorigoval, na obrat neměl.

„Sestavy byly na obou stranách okleštěné, zahráli si všichni kluci,“ říká Slavík.

Druhý tým okresního přeboru Uherskohradišťska pokračuje ve stávajícím složení, žádné změny v mančaftu nejsou. Dobrou zprávou je uzdravení Urbanovského, který začal sezonu jako brankář a zranil se v derby s Jalubím. Většinu podzimu vynechal, odehrál až poslední dvě kola. Nyní je zpět a na hrotu útoku střílí branky.

„Je to pro nás největší posila,“ usmívá se Slavík.

Fotbalisté Topolné remizovali v sousedském derby s Bílovicemi (v zeleném) 3:3.
Bílovice už vyhlížejí okresní pohár s Babicemi, Kamočai start jara nestihne

Trapličtí fotbalisté na začátku února absolvovali v Brumově-Bylnici kondiční soustředění. Nyní v neděli hrají na umělé trávě v Kunovicích s Ořechovem.

Před startem jara je čeká ještě souboj s dorostem Starého Města, generálku obstará duel s Topolnou.

Ani v Traplicích, které po podzimu ztrácejí na vedoucí Nezdenice jediný bod, se o postupu do krajské I. B třídy skupiny C nebaví.

„Bylo by odvážné o tom mluvit, protože všechno je tak vyrovnané, že výš může jít jakýkoliv mančaft do šestého místa,“ míní Slavík.

„Dvě výhry nebo dvě prohry za sebou zamíchají celou tabulkou, takže když nějakému týmu z popředí tabulky nevyjde začátek a ztratí body, může mít na jaře opačné sestupové starosti. Takto vyrovnaný okresní přebor posledních deset let nebyl,“ dodává.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...