„Bral jsem to s humorem. Klukům jsem říkal, že je to můj první hattrick v kariéře a oni zase, že bych za to měl něco donést do kabiny. Jelikož to byly mé první góly po návratu, takže určitě do kasy něco přispěju,“ tvrdí s úsměvem zkušený třiatřicetiletý záložník.

S Újezdcem v minulosti dvakrát ovládl I. A třídu, teď je blízko triumfu s Havřicemi, kterým pomáhá k návratu do okresního přeboru.

Jak je to s tím hattrickem. Mám vám gratulovat?
V tomto zápase jsem ještě nějakou šanci promarnil, nicméně gól z devadesáté minuty co mi připsali, jsem rozhodně nedal. To už jsem stál u okénka frontu na pivo. (úsměv) Ale snad se mi ten hattrick povede dát dřív než pověsím kopačky na hřebík.

Nikdy jste tři góly v jednom utkání tedy nedal?
Už jsem byl párkrát blízko, ale zatím to nevyšlo. Důležitější je pro mě určitě výhra.

Jak hodnotíte zápas s Dolním Němčí B? Výsledek napovídá, že to byla pohoda.
Podle výsledku to tak může vypadat, ale začátek zápasu pro nás nebyl moc jednoduchý. Bylo tam hodně nepřesností a propadali jsme ve středu pole, kde jsem nastoupil, taky nás potrápil hostující gólman, který předvedl skvělé zákroky. Po prvním gólu jsme se už trochu uklidnili a začali soupeře přehrávat.

Nakonec jste to zvládli skvěle, soutěž po jasné výhře 10:1 vedete o čtyři body. Je to dostatečný náskok?
Nic jisté ještě není. Nejdůležitější zápasy ještě přijdou. Velice důležitá byla výhra s Pitínem/Bojkovicemi B a ještě nás teď čeká Suchá Loz a Horní Němčí. Soupeře určitě nesmíme podcenit. Tyto zápasy chceme zvládnout.

Překvapilo vás, že konkurenti ztrácejí?
Překvapila mě prohra Pitína se Starým Hrozenkovem. Na zápase Suché Lozy a Horního Němčí jsme se byli alespoň na poločas podívat a přišlo mi to jako vyrovnaný zápas. Lóza měla trochu smůlu v inkasovaných gólech.

Těšíte zpátky do okresního přeboru?
Já jsem okresní přebor ještě nehrál a byl bych určitě rád, kdyby se nám podařilo postoupit nazpět a ve vyšší soutěži navázat na letošní dobré výsledky.

Byl okamžitý návrat vaším cílem?
Popravdě jsem myslel, že jsem s fotbalem kvůli zraněním nadobro skončil a že se budu víc věnovat rodině. Havřice mě už nějaký ten rok uháněly, nakonec jsem se sám rozhodl, že to ještě zkusím

Změnil se tým Havřic nějak od loňského sestupu?
Vím, že pár změn tam bylo, ale kdo přesně skončil nebo přišel, nevím. Nějak jsem to nesledoval.

Nebojíte se, že se vrátíte jenom na jednu sezonu?
Bojím se, že každá sezona pro mě může byt poslední. (úsměv) Bohužel zranění se mi nevyhýbají a mladší už taky nebudu. Pokud myslíte návrat Havřic do přeboru, tak to bych ještě nepředbíhal, dokud tam opravdu nejsme

Musíte se posílit?
Pokud by byli všichni hráči zdraví, tak si myslím že máme silný tým, ale na to spoléhat nemůžeme, takže by jsme určitě nějakou posilu uvítali

Vy jste prošel Újezdcem, Nivnicí. Na které období rád vzpomínáte?
Hezčí vzpomínky mám určitě na Újezdec, kde jsem byl od žáků a s muži jsem tam dvakrát vyhrál 1. A třídu. Ta už mě moc neláká. Musel bych více trénovat a spoléhat na to, že se nezraním. Momentálně na to už bohužel nemám. Žiji v Nivnici, u kamaráda programuji CNC stroje a starám se o výrobu v kovoobrábění. Fotbal beru jenom jako zábavu. Velké cíle už si nedávám.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...