„Nás hlavně těší, že jsme udrželi jarní neporazitelnost,“ uvedl jeden z trenérů Hluku B Jan Miroš, který tým vede společně se Štěpánem Juráskem.

Hlučané už před sobotním zápasem 26. kola obdrželi z rukou předsedy OFS Uherské Hradiště Františka Mika a svazového místopředsedy Aleše Zlínského pohár pro vítěze.

Okresní přebor, 26. kolo -
TJ SPARTAK HLUK B – FC STRÁNÍ B 6:1 (4:0)
Branky: 18. a 57. David Matejka, 8. Roman Martiš, 28. Martin Zalubil, 38. Petr Vozár, 55. Dominik Omelka – 64. Václav Škorec vlastní. Rozhodčí: Brhel. Diváci: 50.

Že jim patřil právem, ukázalo následujících devadesát minut.

„Výsledek odpovídá tomu, co se dělo na hřišti,“ tvrdí Miroš.

„Od začátku jsme drželi balon na kopačkách, kombinovali. Vytvářeli si šance, řadu z nich využili. Rozhodnuto bylo už po prvním poločase, který jsme vyhráli 4:0. Strání moc nebezpečné nebylo. Sice taky něco mělo, výsledek po vlastním gólu Škorce zkorigovalo, ale jinak jsme měli zápas pod kontrolou a vyhráli zcela zaslouženě,“ míní.

„Kluci si zápas užili, trošku si z toho udělali srandamač,“ přidává s úsměvem.

Skóre v 8. minutě otevřel Roman Martiš, dvakrát se mezi střelce zapsal David Matejka, skóroval i Martin Zalubil, Petr Vozár a Dominik Omelka.

„Hlavně chci ale moc poděkovat soupeři, který nám na poslední chvíli vyšel vstříc a souhlasil se změnou termínu z neděle na sobotu, abychom mohli triumf v okresním přeboru náležitě oslavit,“ pronesl Miroš.

Hosté ze Strání měli za sebou dlouhou noc. Řada z nich se totiž zapojila do pátečního postupového mejdanu. Na Zelničkách se slavila historická divizní výhra, spát se šlo až nad ránem.

„Hosté k nám přijeli ve dvanácti lidech, nás bylo devatenáct. Měli jsme málo dresů, někdo nemohl vůbec hrát, ale kluci se s tím popasovali dobře,“ uvedl Miroš.

close Trenéři Hluku B Jan Miroš (vlevo) a Štěpán Jurásek. info Zdroj: se svolením Jana Miroše zoom_in Trenéři Hluku B Jan Miroš (vlevo) a Štěpán Jurásek.

Kromě obvyklých opor Martiše, Matejky, Zalubila či Kuřiny vyzvedl kouč Spartaku hlavně pomoc hráčů z prvního týmu. Pravidelně naskakoval za béčko Šimoník, start si připsali i Uhlíř či Dohnal.

„Společně jsme to po utkání řádně oslavili Taky jsme si na památku nechali vyrobit kšiltovky,“ dodává Miroš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...