„Hattrick by byl samozřejmě příjemný, ale dal jsem jenom dva góly, takže si na něj budu muset ještě počkat,“ usmívá se dvacetiletý mladík.

Na podzim skóroval osmkrát, další dvě rány si schoval na začátku jarních odvet. Nezdenicím přesné zásahy šikovného útočníka přinesly důležitou venkovní výhru i tři body. „Samozřejmě mě potěší každý gól, který vstřelím. Radost však mám také z každé výhry,“ říká Pavlis.

Nezdenice se proti Hornímu Němčí pořádně nadřely. I když hosté v 15. kole okresního přeboru Uherskohradišťska dvakrát vedli, soupeř pokaždé skóre srovnal. Na druhou trefu Pavlisez 80. minuty už ale odpovědět nedokázal.

„Utkání bylo velké drama až do konce. Hlavně když soupeř srovnal na 2:2, to nebylo dobré, ale konec jsme zvládli,“ oddechl si nejen Pavlis.

Nezdenice se díky těsnému triumfu vyhouply v tabulce na šesté místo a v dalších duelech mohou hrát úplně v klidu.

„Chceme se udržet v horní části tabulky a samozřejmě vstřelit co nejvíce branek,“ tvrdí mladý forvard.

Zatímco mužstvu okresní přebor stačí, rodák z Nezdenic, který v mládí prošel Záhorovicemi, Bojkovicemi, Uherským Brodem či Zlínem, by rád okusil vyšší třídu.

„Samozřejmě mám větší cíle, ale jelikož jsem byl zraněný, tak jsem se šel rozehrát do mé rodné vesnice, kde se mnou nastupují kamarádi,“ vysvětluje.

Slibnou Pavlisovu kariéru přibrzdily třikrát po sobě zlomené zánartní kůstky, které drží speciální šroub. Nyní už by měla být noha v pořádku a šikovný mladík se znovu baví fotbalem.

„Mým velkým vzorem je Cristiano Ronaldo. Rád sleduji jeho hru a jeho individuální akce a samozřejmě góly,“ přiznává. Naživo ale nikdy fotbalovou superstar neviděl.

„Rád bych se ale jel na mého oblíbence nebo na Juventus Turín podívat,“ vysnil si Pavlis.

Do té doby si bude muset vystačit s hvězdami FORTUNA:LIGY. „Občas si zajdu na Fastav, ale není to pravidelně,“ zakončuje povídání nezdenický útočník.