Trenérské čachry jsou tak definitivně u konce. Všechno odstartoval konec Jindřicha Blažka po posledním podzimním zápase. V únoru vedení TJ Sokol Březová oznámilo, že první tým povede trenérské duo Ladislav Kalina – Jan Trecha.

„Kalina bude u A-týmu působit na plný úvazek, Trecha bude hrajícím trenérem. Oba si dvé úkoly rozdělili a věříme, že tato spolupráce bude fungovat,“ uvedl na klubovém webu ekonomický manažer Pavel Čaňo.

Cílem je záchrana okresního přeboru. Sokol je po nevydařené podzimní části s dvanácti body na předposledním třináctém místě. Horší je nyní pouze Kněžpole. Naopak osmé béčko Strání má před Březovou pouze tříbodový náskok.

„V okresním přeboru se chceme za každou cenu udržet a uděláme pro to maximum. Do konce týdne chceme dotáhnout ještě pár přestupů, o kterých budeme informovat,“ říká Čaňo.

Nové posily by se měly fanouškům představit už v neděli při jarní domácí premiéře proti Jarošovu.

Březová ladila formu hlavně na zimním turnaji v Uherském Brodě. Po dvou výhrách skončila na letošním Gambrinus Cupu druhá za zálohou FC Strání.

Sokol v přípravném derby podlehl okresnímu rivalovi 1:3, pak přehrál Starý Hrozenkov 6:2 a v posledním zápase přestřílel dorost Uherského Brodu 5:3.

„Trenérské duo Kalina - Trecha si tak vyzkoušeli různé varianty herního stylu a celkem měli možnost vidět dvacet hráčů,“ dodal Čaňo.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...