„Jsem spokojený, jak jsme utkání zvládli. Prvních dvacet minut bylo vyrovnaných. Domácí hráli hodně z obranného bloku, tam jsme se špatně dostávali. V úvodu střetnutí to pro nás bylo náročné, ale s přibývajícími minutami, kdy soupeři docházely síly, se nám val podařilo prolomit a po druhém gólu už to byla jednostranná záležitost,“ zhodnotil sváteční duel hostující trenér Filip Grebeníček.

Okresní soutěž Uherskohradišťska, skupina A, 14. kolo -
TJ SUŠICE – SK JALUBÍ 0:4 (0:1). Branky: 55. a 89. Tomáš Kolář, 39. David Blaha, 62. Tomáš Gajdorus. Rozhodčí: Fridrich. Diváci: 96.

Skóre otevřel ve 39. minutě David Blaha, pojistku po změně stran přidal Tomáš Kolář, který pak v závěru završil triumf favorita. Mezi střelce se zapsal i Tomáš Gajdorus.

Sušice branku v derby nedaly. „Soupeř si taky vypracoval nějaké příležitosti, ale vyloženou tutovku neměl. My jsme toho měli daleko víc. Ve druhé půli to byla spíše otázka toho, zda ještě přidáme nějaké branky,“ uvedl Grebeníček.

Domácí duel dohráli se ctí, žádné excesy k vidění nebyly. „Bylo to sice derby, ale férové. Přišla hezká návštěva, hlavně naši fanoušci si zápas užili,“ ví Grebeníček, který měl k dispozici kompletní tým.

Proti Sušicím chtěl každý hrát. „Sice celá naše soutěž je v podstatě derby, které nikdy nemá favorita a je jedno, zda je o první ligu nebo nejnižší soutěž. Na obou stranách byla velká motivace uspět,“ dodal hostující kouč.

Jalubí tak dál šturmuje za vítězstvím v okresní soutěži. Sušice jsou ve skupině A předposlední.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...