V nedělním duelu, který sledovaly dvě stovky diváků včetně ex-ligového brankáře Dušana Melichárka, nařídil sudí Korolovych tři penalty.

Okresní soutěž skupina A, 16. kolo -
TJ VELEHRAD – STŘÍBRNICE/BORŠICE B 3:2 (2:1)
Branky: 44. a 89. Karel Ševčík z penalty, 24. Alex Huňka – 45. Josef Juřík z penalty, 68. Martin Kolaja. Rozhodčí: Korolovych – Kašný, Kubiš. Diváci: 200.

Na domácí straně se dvakrát nemýlil Karel Ševčík, za hosty uspěl krátce před přestávkou Josef Juřík. Za domácí ještě skóroval Alex Huňka, jednu branku Stříbrnic vstřelil Martin Kolaja, který v 68. minutě srovnal na 2:2.

Velehrad byl ale nakonec šťastnější, když mu tři body v závěru vystřelil Ševčík.

Poražení zůstali s deseti body dvanáctí.

Letošní bilanci se pokusí vylepšit za týden doma proti Částkovu. Velehrad jede do Sušic.

V čele tabulky jsou Mařatice, které gólem Jakuba Sklenáře z 66. minuty zvítězily ve Vážanech 1:0 a před druhými Drslavicemi mají už čtyřbodový náskok. Třetí jsou Mistřice.