„I když jsme vyhráli, úplně spokojený s výkonem mužstva jsem nebyl,“ přiznává trenér šestého týmu okresního přeboru Uherskohradišťska Roman Svoboda.

„Od kluků mi chyběl větší pohyb, větší chuť hrát. Co jsem se bavil s trenérem soupeře, tak Velehrad byl poprvé na velkém hřišti. I když my trénujeme už měsíc a půl, rozdíl moc vidět nebyl,“ přiznává.

Na absenci sedmi hráčů se vymlouvat nechtěl. Sadům scházeli Ondřej Vašek, Radek Blažek, Martin Svoboda, Pavel Kříž, Adam Balaštík, Radim Vagdal a taky Michal Brim.

Bývalý hráč Kunovic, který naposledy působil ve Stříbrnicích, se k fotbalu vrací po dvou letech.

„Už s námi chodil na podzim. Na jaře to u nás zkusí. Uvidíme, jak bude vypadat,“ uvedl Svoboda.

Jinak Sady v zimní pauze nikdo neopustil. O fotbalisty Slovácka C je ale zájem.

„Mrzí mě, že někteří naši bývalí hráči lákají další kluky do jiných oddílů. Snad se nám je podaří udržet,“ doufá kouč.

Volíme nejpopulárnějšího trenéra amatérské kopané v kraji.
FINÁLE! Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

Celek z Uherského Hradiště se na jarní odvety připravuje dvakrát týdně. Ve středu je na malé umělce v areálu Městského stadionu Miroslava Valenty staršího, v sobotu dopoledne se pak schází na hřišti v Sadech. „S účastí i přístupem jsem spokojený. Kluků chodí dost,“ tvrdí Svoboda.

Do startu druhé poloviny sezony ale pořád má Slovácko C na čem pracovat. Zápasy ideální nebyly.

„S Blatnicí, které jsme podlehli 1:2, dostali příležitost všichni hráči. Sestavu jsme protočili bez ohledu na výsledek, každý odehrál alespoň poločas,“ hlásí.

O víkendu proti Velehradu měl Svoboda k dispozici méně borců, někteří z nich navíc odstoupili kvůli zranění.

„Poločas byl vyrovnaný 2:2. Ve druhé půli jsme soupeři odskočili na 5:2, v poslední minutě jsme ale inkasovali třetí branku,“ říká.

Sady před startem mistrovských odvet sehrají ještě dva přípravné duely. V neděli na umělé trávě v Kunovicích vyzvou do šestnácti hodin Traplice, v generálce se pak představí o týden později ve Vlčnově.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...