„Dneska jsem dal klukům dva úkoly. Přál jsem si utkání odehrát s nulou vzadu a chtěl jsem, aby dostatečný počet minut odehráli všichni kluci, což se mi do puntíku splnilo, za což jsem moc rád,“ uvedl trenér Slovácka C Roman Svoboda.

Okresní přebor, 18. kolo -
1. FC SLOVÁCKO C – TJ BÍLOVICE 5:0 (2:0)
Branky: 11. a 47. Tomáš David, 12. a 58. David Kříž, 85. Radek Blažek. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 71.

Nadmíru spokojený byl nejen s výkonem, ale i předvedenou hrou a výsledkem. „Brankář s obranou to zvládli skvěle, nebyl tam od nich ani náznak sebemenší chyby. I kluci vpředu to odehráli luxusně. I když jsme se sestavou točili, hráče všelijak rotovali, každý k tomu přistoupil zodpovědně a svoji roli zvládl perfektně,“ těší Svobodu.

Podle něj mohli domácí klidně zvítězit vyšším rozdílem. „Pět vstřelených gólů hovoří za vše, ale hosté mohou být rádi, že neprohráli 0:7 nebo 0:8. Šancí jsme totiž měli daleko víc,“ míní Svoboda.

Výkon soupeře ale nijak nesnižoval. „Tím neříkám, že by Bílovice hrály vyloženě špatně či byly odevzdané, spíše jsme potrestali jejich chyby a hráli fakt dobře,“ pronesl.

Hostům nedělní dopolední duel vůbec nevyšel. „Výsledek odpovídá,“ přiznává kouč Bílovic Martin Hrňa.

Fotbalisté Slovácka C (bílé dresy) v 18. kole okresního přeboru porazili Bílovice 5:0.
OP: poslední Kněžpole bralo bod v Ostrožské Lhotě, Nedakonice uspěly v Bánově

Jeho tým nezvládl v Sadech začátky obou poločasů. „Soupeř na nás vletěl, pokaždé dvakrát udeřil a pak už bylo těžké se zápasem cokoliv dělat. Slovácko C bylo herně lepší. Je vidět, že se mu na jaře daří. My jsme sice dali gól z ofsajdu, který nám sudí neuznal, ale jiné příležitosti jsme snad ani neměli,“ povzdechl si Hrňa.

Bílovice nyní trápí marodka, sužují zranění. V Sadech jim scházeli Mikšaník se Zbyňkem Zlámalem a taky Čada, který je mimo do konce sezony.

„Mužstvo naštěstí doplňují šikovní dorostenci. Kluci jsou dobří, snaží se. Bohužel v Sadech jsem je musel o poločase stáhnout, protože jeli na svoje utkání, což se promítlo do našeho výkonu i výsledku. Nakonec jsem musel nastoupit i já,“ říká s úsměvem.

Zatímco Bílovice mají problémy s kádrem, soupeři se marodka pomalu vyprazdňuje. Po dlouhodobém zranění se Slovácku C vrátil Mareček, po dvou týdnech naskočil i Macků.

Celek z Uherského Hradiště nyní čeká těžká venkovní šichta na Březové, Bílovice jedou do Babic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...