Úvod zápasu patřil domácím, které povzbudila nečekaná ztráta Zlechova ve Vlčnově. Už v 7. minutě narýsoval Karásek kolmici na Kořínka, jenž nedal brankáři Taťákovi šanci a domácí vedli 1:0.

Okresní přebor dorostu, 19. kolo -
TJ BUCHLOVICE – FK UHERSKÝ OSTROH 1:0 (1:0)
Branka: 7. Jakub Kořínek. Rozhodčí: Moravanský. Diváci: 80.

Jinak toho ale příliš k vidění mnoho nebylo. Oba týmy byly nepřesné a žádná akce nevedla k přímému ohrožení branky.

Nezáživné chvíle rozčísly pouze šance Kořínka a také střela domácího Novotného těsně vedle. Taťákovu pozornost ještě prověřil střelou z dálky Vaněk, hostující brankář si ale s pokusem poradil.

Druhá půle začala náporem Uherského Ostrohu, který z tlaku vytěžil jen pár zablokovaných střel. Buchlovicím se delší čas nedařilo podržet míč na kopačkách, hosté měli i nadále více ze hry.

Minuty plynuly a žádné šance nebyly k vidění na jedné ani druhé straně. Rozruch způsobila pouze malá domů hostujícího týmu, kterou Kaťák chytil a byl z toho nepřímý kop. Kořínkovu střelu ale obrana zblokovala, dorážku se štěstím vyrazil gólman a následný pokus Karáska šel nad.

Dorostenci vedoucích Kunovic (bílé dresy) doma na Bělince přehráli Slušovice 4:1.
Branky jako přes kopírák. Kunovice i přes ospalý výkon přehrály Slušovice

Hra se pak vrátila do starých kolejí a nějakou pohlednou akci si mohli diváci jen představovat. V 78. minutě Šipka málem nachytal náhradního brankaře Ostrohu Dostála, vyražený míč ale skončil vedle. Z následného rohu a přihrávky pálil Kořínek nad branku.

Hosté pak ve snaze o srovnání vysunuli dopředu kapitána Stuchlíka, na vyrovnání ale nedosáhli. Naopak triumf Buchlovic mohl zpečetit Kořínek. Jeho ránu ale hostující gólman zlikvidoval. I přes snahu hostů Buchlovice nejtěsnější výsledek uhájily a vydřely tři body.