V sobotu se tak neodehraje zápas mužů Ostrožské Lhoty v Nezdenicích, zkontumovány ve prospěch soupeřů bude i duel žáků v Polešovicích a utkání přípravky s Uherským Ostrohem.

To však v Ostrožské Lhotě nyní nikdo neřeší, výsledky a porážky jsou nyní druhořadé.

„Jsou chvíle kdy jde vše stranou a toto je jedna z nich. Jsem si naprosto jistý, že soupeři situaci chápou a v tichosti se alespoň na dálku připojí k naší bolesti. Nezbytné kontumace výsledků přijímáme a pakliže vzniknou jakékoli finanční postihy - tyto akceptujeme,“ uvedl v prohlášení místopředseda klubu SK Ostrožská Lhota Vít Lopata.

Předseda OFS Uherské Hradiště František Miko chápe reakci vedení oddílu na tragickou událost v rodině hráče.

Svaz vyjde klubu vstříc, trestat ho nijak nebude. „I když Sportovně-technická komise musí všechny tři zápasy zkontumovat, finančně nikoho sankcionovat nebudeme,“ tvrdí Miko.

Soupeři respektují rozhodnutí Ostrožské Lhoty, z výhry nijak nejásají. „Samozřejmě bychom radši hráli, ale bohužel život přináší i tyto neštěstí. Soupeři na dálku vyjadřujeme podporu, plně respektujeme jeho rozhodnutí,“ říká předseda Sokola Nezdenice Libor Kolínek.

Svěřenci trenéra Vlastimila Ogrodníka si tak užijí volný víkend. Možná se potkají na hřišti, zahrají si proti sobě. „Uvidíme, jak se sobotu naložíme. Ukončenou máme ale až další týden,“ hlásí Kolínek.

S jarní částí sezony je naprosto spokojený. Nezdenice skončí v letošním ročníku okresního přeboru Uherskohradišťska v horní polovině tabulky.

„Kádr se oproti loňsku nijak zvlášť nezměnil. Doplnili jsme ho pouze o kluky, kteří dlouho nehráli. Chvilku trvalo, než si to sedlo, ale závěr sezony byl perfektní,“ pochvaluje si.

„Hlavně bylo vidět, že kluky začal na jaře fotbal zase bavit,“ přidává.

Velkou zásluhu na výsledcích a pohodě v týmu má nový trenér Vlastimil Ogrodník. Bývalý sudí v zimě nahradil ve funkci Ladislava Kalina, hráče nastartoval, nabudil k lepším výkonům.

„Doufám, že nám ještě pomůže. Chceme, aby u nás pokračoval. Má výborné tréninky a hlavně přístup. Moc si jeho práce vážíme,“ dodává Kolínek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...