JANKOVICE B – STRÁNÍ 5:1 (0:0)
V prvním poločase branka nepadla, přestože oba týmy několikrát zahrozily. V úvodu střetnutí šel sám na hostujícího gólmana Brázdil, ale mířil vedle. Strání odpovědělo hlavičkou do tyče. Další tutovku zazdil jankovický Večeřa, který z pár kroků zakončoval mimo. Střelcům na seřízení mířidel pomohla až poločasová přestávka. Hned po obrátce se trefil Tóth a rezerva divizního celku nečekaně vedla. Jankovice však přispěchaly s rychlou odpovědí. Z trestného kopu se prosadil Šustr. Pak přišly chvíle Radima Brázdila. Domácí fotbalista nejprve v 57. minutě strhl vedení na domácí stranu, aby pak v 68. minutě zvyšoval na 3:1. Druhá půle patřila jednoznačně lídrovi soutěže. V 73. minutě udeřil Večeřa, triumf Jankovic završil čtvrt hodiny před koncem Vladimír Brázdil.
Branky: 57. a 68. Radim Brázdil, 48. Václav Šustr, 73. Martin Večeřa, 75. Vladimír Brázdil - 46. Pavel Tóth. Rozhodčí: Vlašic. Diváci: 160.

SLAVKOV – TOPOLNÁ 4:2 (2:2)
Fotbalisté Slavkova bodovali i v jedenáctém letošním utkání, když doma přehráli Topolnou. První poločas byl ale vyrovnaný a hodně zajímavý. Hrálo se nahoru dolů, žádný z týmů příliš nebránil. K vidění byly branky, šance i zajímavé momenty. Už v prvním poločase zahrávala obě mužstva pokutový kop. Jako první udeřili z penalty hosté. Skóroval Haša. Domácí odpověděli gólem Janků. V té chvíli to ale bylo 1:2. Ve 29. minutě totiž vyrovnal Bukvic, vzápětí strhl vedení na stranu Topolné Hoferek. Slavkovští ale stačili skóre ještě do přestávky srovnat. Domácímu týmu skvěle vyšel úvod a závěr druhého poločasu. Ve 48. minutě strhl vedení na domácí stranu Janků, který svůj výtečný výkon korunoval hattrickem v hektickém konci. Topolná se snažila o vyrovnání marně.
Branky: 38. z penalty, 48. a 90. Michal Janků, 29. Martin Bukvic - 12. Petr Haša z penalty, 33. Pavel Hoferek. Rozhodčí: Vlašic. Diváci: 152.

OSTROŽSKÁ LHOTA – VLČNOV 2:5 (1:3)
Poslední Vlčnov zvítězil v Ostrožské Lhotě a odpoutal se ze dna tabulky. Namočeným hostům pomohla rychlá branka Fibichra po úniku. Pak dvakrát v krátkém sledu udeřil Gregor a s domácími to za stavu 0:3 vypadalo všelijak. Ostrožské Lhotě se ještě do přestávky podařilo Danielem Štergenichem snížit. V závěru prvního poločasu se parádním zákrokem blýskl domácí brankář Gál, který však narazil rukou do tyčky a o přestávce musel střídat. Domácí se ve druhé půli snažil výsledek otočit, ale nebylo jim přáno. Kopeček sice v 65. minut snížil, ale závěr už patřil Vlčnovu. V 87. minutě zkompletoval Gregor hattrick, vítězství hostů pojistil Pešl.
Branky: 28. Daniel Štergenich, 65. Marek Kopeček - 22., 24. a 87. Rostislav Gregor, 3. Jan Fibichr, 90. Adam Pešl. Rozhodčí: Tokoš. Diváci: 170.

BÁNOV – JAROŠOV 5:2 (3:2)
Jarošov přijel do Bánova oslabený o několik hráčů, což se na výsledku i výkonu projevilo. Domácí začali zhurta a hned ve 2. minutě šli po trefě Mahdalíčka do vedení. Druhý úder zaskočeným hostům zasadil Mušuta. Jarošov se postupem času zvedl, dokonce snížil, ale rozhodčí Bednář kontaktní branku neuznal. Hosté dlouho nesmutnili. Ve 26. minutě se už Stodůlka se svými spoluhráči radoval. Bánov ale znovu dokázal soupeři odskočit, když se po závaru před hostující brankou prosadil Machalík. Jarošov však dál bojoval. Výsledkem byla trefa Stojaspala na konci první půle. Hosté i po přestávce protivníkovi zle zatápěli, ale v zakončení nebyli přesní. Bánov naopak nekompromisně trestal každé zaváhání soupeře. Na 4:2 upravil Mušuta, výhru domácích pečetil Mahdalíček.
Branky: 2. a 81. Petr Mahdalíček, 8. a 66. Marián Mušuta, 32. Dominik Machalík - 26. Štěpán Stodůlka, 45. Marek Stojaspal. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 70.

HORNÍ NĚMČÍ – OSTROŽSKÁ NOVÁ VES 0:1 (0:0)
Trefa Vojtěcha Pančíka z 53. minuty rozhodla nedělní bitvu v Horním Němčí, kam přijela Ostrožská Nová Ves. Necelá stovka diváků se nenudila. Oba týmy netaktizovaly, naopak od začátku střetnutí útočily. Většina akcí se ale rozbila o pevnou defenzivu soupeře a končila před šestnáctkou. Novovešťanům pomohla k překonání pozorné domácí obrany standardní situace. Po jednom z rohů se k míči dostal nepokrytý Pančík, jenž střelou k tyči poslal hosty do vedení. Ostrožská Nová Ves taktickou hrou těsné vedení uhájila. Horní Němčí znervóznělo, v závěru byl po druhé žluté kartě vyloučen Josef Zámečník. „Na zápas jsme jeli oslabeni o několik hráčů. V utkání jsme byli lepším týmem, akorát jsme opět nevyužili šance, které jsme měli. Domácí měli dvě brankové příležitosti, ale Boček je vychytal. Jinak soupeř hrál dlouhé balony na své útočníky, ale většina jeho šancí končila nepřesnou přihrávkou,“ říká kapitán Ostrožské Nové Vsi Radek Zálešák.
Branky: 53. Vojtěch Pančík. Rozhodčí: Mahdal. Červená karta: Josef Zámečník (Horní Němčí). Diváci: 91.

BŘEZOVÁ – POLEŠOVICE 3:1 (0:0)
Polešovice nezvládly další duel a po porážce v Březové klesly na poslední místo tabulky. Domácí byli od začátku zápasu aktivnější, ale střelecky se soužili. Pomajbík s Chovancem mířili těsně vedle, po půlhodině hry dokonce Pomajbík dvakrát orazítkoval konstrukci branky, když nejprve mířil do břevna a pak poslala balon do tyče. Polešovice zahrozily až v závěru prvního poločasu, ale Dujka ve slibných pozicích selhal a samostatný únik Staška zneškodnil pohotový gólman Brhel. Branky začaly padat až po přestávce. Skóre otevřel Vojtek. Než se Polešovice vzpamatovaly, prohrávaly 0:2. V 53. minutě se trefil Pomajbík, kterému po vyšachování soupeřovy defenzivy asistoval Vojtek. Po hodině hry znovu skóroval mazák Pomajbík a nebylo co řešit. Polešovice stačily porážku pouze zmírnit, když se z trestného kopu prosadil Martykán.
Branky: 53. a 66. David Pomajbík, 50. Josef Vojtek - 83. Martin Martykán. Rozhodčí: Králíček. Diváci: 168.

BÍLOVICE – NEZDENICE 0:3 (0:2)
Nedělní souboj dvou soupeřů z dolní poloviny tabulky vyšel mnohem lépe Nezdenicím, které odvezly všechny body z Bílovic. Hostům patřil samotný úvod utkání, když se hned v 5. minutě prosadil Šašinka. Bílovice mohly po čtvrt hodině srovnat, ale Zlatý mířil nepřesně. Nezdenice byly mnohem efektivnější. Po akci a centru Šašinky skóroval Kolínek. Domácí mohli nepříznivý výsledek na konci první půle srovnat, ale Hlaváčovi elegantní lob nevyšel. Nezdenice nepříjemnou chvíli přečkaly a na začátku druhé půle potřetí udeřily. Podklouznutí domácího brankáře využil pozorný Pavlis. Bílovice se nevzdaly, bojovaly, ale v zakončení se soužily. Důkazem byla hlavně neproměněná penalta, kterou hostující brankář Juriga bravurním zákrokem vytěsnil na břevno. Výtečný gólman pak po rohu vychytal i Zlatého.
Branky: 5. Oldřich Šašinka, 18. Marek Kolínek, 50. Michael Pavlis. Rozhodčí: Korolovych. Diváci: 80.

1. Jankovice 11 9 1 1 28:9 28
2. Slavkov 11 8 3 0 37:10 27
3. Březová 11 6 3 2 19:18 21
4. O. N. Ves 11 5 3 3 25:16 18
5. Strání B 11 5 2 4 19:15 17
6. Topolná 11 5 2 4 20:20 17
7. Bánov 11 5 1 5 21:24 16
8. Jarošov 11 4 3 4 23:18 15