Předchozí
1 z 7
Další

NEZDENICE – BÍLOVICE 3:3 (1:0)

Jiří Vystrčil, trenér Nezdenic: „Neříká se mi to dobře, ale asi to byla zasloužená remíza. Počítal jsem se třemi body, takže nerozhodný výsledek je pro mě zklamáním. Vypracovali jsme si sice poměrně dost šancí, ale byli jsme hrozně slabí na balonu. V prvním poločase jsme měli tři tutovky, klidně to mohlo být 2:0 nebo 3:0. Bohužel jsme proměnili jenom jednu, čímž utrpěl celý zápas. Bílovice ve druhé půli výsledek otočily na 3:2. Nám se ale podařilo alespoň vyrovnat. Za stavu 3:3 šel Marek Kolínek sám na bránu, ale nastřelil jenom tyč. Remíza je zasloužená. Zatímco hosté s ní jsou asi spokojení, já jsme zklamaný.“

Martin Hrňa, trenér Bílovic: „Bod odpovídá. My jsme hráli lepší fotbal, kdežto soupeř si zase vypracoval tutovější šance. První gól jsme dostali chvíli před přestávkou, což byla škoda, ale domácí už předtím měli nějaké velké šance. Ve druhém poločase se nám podařilo skóre nejprve srovnat a pak i otočit na 3:2. Bohužel po obratu jsme dostali laciný gól na 3:3. Hlaváček, který zaskakoval na pozici stopera místo Obala, si s tím poradil velmi dobře, ale neudržel chlapa na zádech a vzápětí dostal tělo i brankář. Kdyby domácí proměnili jiné tutovky, tak by mě to ani tolik nemrzelo, ale tato branka byla laciná. Jinak to byl oboustranně solidní fotbal. Pro nás je to dobrý bod.“

Branky: 55. a 80. Michael Pavlis, 44. Oldřich Šašinka - 71. a 75. Jan Sedlář, 49. Lukáš Kamočai. Rozhodčí: Králíček. Diváci: 50.

JAROŠOV – HAVŘICE 5:1 (0:0)

Miroslav Trávník, trenér Jarošova: „Ze začátku utkání to od nás bylo veliké trápení. Hosté byli lepší, měli i nějaké šance. My jsme ale postupně vyrovnali hru, bohužel jsme udělali spoustu chyb. Celkově byl první poločas od nás takový utrápený, nijaký. Až ke konci poločasu asi na deset minut jsme soupeře přitlačili a vypracovali si nějakou šanci, ale žádná sláva to nebyla. Poločasový stav odpovídal dění na trávníku. Hned na začátku druhé půle ale hostující stoper Michal Rachůnek vyrazil rukou střelu a šel ven. Pavlas obešel dva protihráče i brankáře, z úhlu vystřelil a hostující obránce míč reflexivně rukou vyrazil. Jasná červená, my jsme se z penalty ujali vedení. Gól na 1:0 už to trošku odšpuntoval a my jsme začali konečně hrát. Ve zbytku utkání jsme byli lepší, hrálo už jenom jedno mužstvo. Vítězství je zasloužená, já jsem spokojený.“

Pavel Slavíček, předseda Havřic: „Zápas ovlivnilo vyloučení Michala Rachůnka na začátku druhého poločasu. Byla to klíčová chvíle, protože do té doby jsme hráli dobře a s kvalitním soupeřem drželi krok. První poločas byl vyrovnaný, na nevyužité gólové šance 1:1. Vstup do druhé půle nám bohužel nevyšel, po vyloučení a penaltě už jsme to měli v deseti těžké. Domácí brzy přidali další branky a zápas zcela ovládli. Klukům nemohu upřít snahu, ale v oslabení to měli už těžké. Porážka 1:5 je pro nás krutá.“

Branky: 50. z penalty, 62. a 71. Zbyněk Pavlas, 55. Martin Jančík, 59. Vojtěch Jančík - 76. Tomáš Rachůnek z penalty. Rozhodčí: Mikulka. Červená karta: 50. Michal Rachůnek (Havřice). Diváci: 80.

TRAPLICE/JANKOVICE – JALUBÍ 3:2 (1:1)

Jaroslav Slavík, trenér Traplic/Jankovic: „Nám vyšel vstup do utkání, když jsme hned ve druhé minutě dali Šustrem vedoucí gól. Hosté ale brzy skóre vyrovnali a ve zbytku první půle byli lepším mančaftem. Ale navrch měli jenom v poli, žádnou vyloženou šanci si nevypracovali. Na začátku druhého poločasu jsme dali gól na 2:1, pak Janků přidal další branku. Pak měl dvě tutovky kapitán Trávníček, který šel sám na branku, ale nedal. V tu chvíli mohlo být po zápase. Soupeř v 85. minutě snížil na 3:2, ale vedení už jsme nepustili. Nám se v prvním poločase zranil brankář Urbanovský, který při jednom zákroku špatně dopadl a něco si udělal se zády, takže musel chytat hráč z pole. V kabině byla debata a přihlásil se František Talák, odchytal to s bravurou. Jinak kluky musím pochválit, derby ubojovali a zaslouženě zvítězili. Jinak nám chyběli Bemer, Hána, Zelený a Matoušek.“

Filip Grebeníček, trenér Jalubí: „Jsme zklamaní. Porážka v derby mě samozřejmě mrzí. Před utkáním jsem moc nevěděl, co od Traplic můžeme čekat. Soupeř nehrál žádný extra fotbal, dalo se s ním hrát. Za mě by utkání více slušela remíza. My jsme ale měli katastrofální začátek, když jsme hned ve druhé minutě po hezké akci domácích dostali gól. Postupem času jsme se s tím vyrovnali a do konce poločasu jsme byli herně lepší. Soupeře jsme převyšovali hlavně ve středu hřiště. Aby se to zlomilo na naši stranu, chyběli tomu jenom góly. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, ale domácí v prvních dvou minutách šli po našich chybách dvakrát sami na gólmana a jednou z toho proměnili, což určilo ráz zápasu. My jsme se ve zbytku utkání snažili urvat alespoň bod, v posledních patnácti minutách jsme všechno vsadili na jednu kartu a hráli snad jenom s útočníky, k vyrovnání nám chyběl jenom kousek.“

Branky: 46. a 57. Michal Janků, 2. Václav Šustr - 17. Tomáš Gajdorus, 89. Petr Klajn. Rozhodčí: Fišera. Diváci: 320.

STRÁNÍ B - SLOVÁCKO C 4:1 (3:1)

Jakub Motola, asistent trenér Strání B: „Začátek byl opravdu hodně divoký. My jsme šli hned v první minutě gólem Fruhaufa do vedení, ale hosté hned po rozehrávce srovnali na 1:1. Následně odpadl jeden z hráčů Slovácka, pro kterého musela přijet sanitka. I kvůli tomu to do dvacáté minuty bylo takové rozhárané, neurovnané. Přitom obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal. Nás bylo konečně dost, což se projevilo na výkonu i hře. Postupně jsme přidali a na konci prvního poločasu vstřelili další dvě branky. Herně jsme byli lepší, měli i jiné šance. Nastřelili jsme břevno a tyčku. V brance jsme měli kluka z dorostu, který vychytal soupeři jednu tutovku, když šli sami na něho, jinak moc práce neměl. Ve druhé půli jsme výsledek i zápas kontrolovali. Přidali jsme čtvrtý gól, soupeř navíc v závěru přišel o vyloučeného kapitána. Celkově jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli. Mančaft vypadal konečně dobře.“

Fermin Sánchez, hrající manažer Slovácka C: „Začátek byl klasický, ve třicáté vteřině jsme po chybě inkasovali první gól. Pak se mně ale podařilo přímo z rozehrávky z půlky hřiště vyrovnat na 1:1. Hned na to zkolaboval Patrik Šilhavý, musel do nemocnice na vyšetření, Podstoupil rentgen plic, mělo by to být dobré. My jsme si na hřišti dělali srandu, že ho zasáhla moje branka z půlky. Ve zbytku první půle jsme hráli náš klasický kombinační fotbal bez nějakých větších šancí. Domácí naopak do poločasu přidali dva góly. Ve druhém poločase už to od nás bylo marné. Neměli jsme žádnou šanci, střelu, nic. Soupeř naopak skóroval ještě jednou a zaslouženě zvítězil. Na konci jsme navíc přišli o vyloučeného kapitána Blažka.“

Branky: 45. a 45. Jaromír Mimochodek, 1. Dominik Frühauf, 76. Martin Pavluš - 2. Fermin Sánchez. Rozhodčí: Korolovych. Červená karta: 86. Blažek (Slovácko C). Diváci: 120.

OSTROŽSKÁ LHOTA – BÁNOV 2:2 (0:0)

Patrik Štergenich, trenér Ostrožské Lhoty: „Před zápasem jsme samozřejmě chtěli vyhrát, po průběhu zápasu ale bod nakonec bereme. Remíza je zasloužená. Nevěděli jsme, co od Bánova čekat. Oba jsme nováčci, oni hráli jinouz skupinu. Dlouho jsme se neviděli. Naposledy jsme je doma v poháru porazili, teď k nám ale přijel jiný mančaft, který má v sestavě mladé a běhavé kluky. Hosté asi měli nějaké problémy se sestavou, protože nám v týdnu volali s žádostí o odložení utkání, my jsme jim ale nevyhověli, protože taky máme kluky na dovolené, chyběli nám čtyři hráči, a v sezoně moc volných termínů není. V týdnu jsme hrát nechtěli. První poločas byl takový nijaký, bez výraznějších akcí i šancí. Druhá půle začala šíleně, během pár minut padly tři branky. My jsme vedli, soupeř ale výsledek za pět minut otočil na1:2. Nám se však brzy podařilo srovnat na 2:2. Pak jsme měli tlak, nějaké tyčky, ale i Bánov hrozil, vypracoval si šance. Z tohoto pohledu je remíza spravedlivá. Hosté byli o něco víc fotbalovější, my jsme zase měli o něco víc gólovek.“

Petr Franc, trenér Bánova: „Bod bereme, i když bychom samozřejmě byli spokojenější se třemi. Škoda. Chyběli nám kluci ze základní sestavy, takže si vypomáháme s těmi mladými. Je to pořád dokola. Máme zraněné, potýkáme se s absencemi, takže hra není úplně podle našich představ. V první půli byly nějaké šance, hrálo se nahoru a dolů. Domácí šli do vedení po hrubé chybě našeho gólmana. Kluci ale po inkasované brance začali hrát, soupeře přitlačili a výsledek otočili na 2:1. Lhota ale v divoké patnáctiminutovce, ve které padly všechny čtyři góly skóre srovnala. Ve zbytku utkání se oba týmy snažily strhnout vítězství na svoji stranu, vypracovaly si šance, ale další gól už nepadl, proto ta dělba bodů.“

Branky: 52. Martin Žajdlík, 61. Erik Pešík - 54. a 59. Dominik Machalík. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 220.

HUŠTĚNOVICE – NEDAKONICE 0:1 (0:1)

Petr Malenovský, předseda Huštěnovic: „Bylo to podobné jako v Babicích. Zase jsme nehráli špatně, herně jsme byli dokonce lepší a vypracovali si víc brankových příležitostí, ale když nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Bohužel jsme neproměnili ani penaltu, Marek Střítecký kolem sedmdesáté minuty selhal. Trefil hostujícího brankáře do nohou. Gól jsme inkasovali skákavou střelou z třiceti metrů. Bohužel hrajeme, ale nedáváme góly. Pohled na tabulku není příjemný, ale pořád je to jenom čtvrté kolo. Máme kvalitní mančaft. Věřím, že se brzy chytneme a začneme vyhrávat.“

Radek Čagánek, předseda a trenér Nedakonic: „Bylo to bojovné utkání plné nepřesností. Nás velice podržel gólman Holý, který chytil několik šancí soupeře a ve druhém poločase za stavu 0:1 i penaltu. Právě v té chvíli se zápas lámal. Nakonec jsme to nějak utloukli, zvládli. S výhrou jsme samozřejmě spokojení, protože v Huštěnovicích se moc vyhrávat nebude. Pochválit musím nejen tým, ale i dobrého rozhodčího. Konečně nám naskakují kluci po zranění, návrat rekonvalescentů je na naší hře znát.“

Branka: 30. Ondřej Dvouletý. Rozhodčí: Korolovych. Diváci: 80.

KNĚŽPOLE – BABICE 4:2 (3:2)

Radim Palčík, trenér Kněžpole: „Babice hrály krásný fotbal. Tak, jak to má být. Rozehrávaly akce od brankáře, kombinovaly a postupným útokem se dostávaly do zakončení. Nám chyběli čtyři hráči ze základní sestavy, takže jsme zalezli a spoléhali na brejky. I když ty jsme nemohli taky moc hrát, protože vpředu jsme neměli žádné rychlíky. Hosté na držení míče vyhráli 75 ku 25, ale umřeli na krásu. Nedávali branky, kdežto my jsme trestali jejich chyby. Tři góly dal Valenta, který ještě neproměnil penaltu. Bylo to za stavu 2:1. Kopl to špatně, ale prý mu podjela noha. Při první brance se ale trefil nádherně z dálky do šibenice, druhý byl už byl pro něj celkem jednoduchý. Třetí si nevybavuji, ale Šimík se prosadil hlavou po rohu.“

Tomáš Stýskal, trenér Babic: „Po fotbalové stránce jsme byli lepší, domácí ale byli efektivní, trestali nás z brejků. Jednou trefili šibenici, pak se prosadili ze hry i standardní situace. My jsme bohužel nedávali šance, proto jsme prohráli. Z porážky jsem zklamaný. Na začátku zápasu při pohledu na dění na hřišti jsem si myslel, že v Kněžpoli nemůžeme prohrát a stalo se. Chyběli nám tři hráči ze základu, ale i bez nich jsme to měli zvládnout.“

Branky: 19., 27. a 45. Vít Valenta, 73. Roman Šimík - 17. Tomáš Hořínka, 29. Milan Válek. Rozhodčí: Řihák. Diváci: 125.