Předchozí
1 z 7
Další

KNĚŽPOLE – NEZDENICE 1:2 (0:1)

Radim Palčík, trenér Kněžpole: „V prvním poločase jsme byli jasně lepší, hosté se jenom bránili. Vypracovali jsme si asi šest šancí, z toho tři gólové, ale nic jsme nedali, kdežto soupeř ze dvou tutovek jednou skóroval. První hlavička skončila mimo. Ve druhém poločase už jsme takovou převahu neměli, i tak jsme si vypracovali další velké šance, ale střelecky jsme se trápili. Až deset minut před koncem Šopík po závaru propálil všechno a srovnal na 1:1. V tu chvíli to vypadalo, že bychom mohli zápas ještě vyhrát. Ale hosté nám na konci jednou utekli a utkání definitivně rozhodli. Jsme zklamaní, s Nezdenicemi jsme měli získat tři body. Pro nás to bylo nešťastné utkání. I když nám chybělo asi pět lidí, sestava nebyla vůbec špatná. Je škoda, že nám poslední utkání takto uteklo. S podzime jsme ale spokojení. Minule jsme přezimovali s šestnácti body, teď jich máme osmnáct. Věřím, že až se kluci na jaře všichni vrátí, budeme hrát ještě lépe.“

Jiří Vystrčil, trenér Nezdenic: „Pro nás to byl těžký zápas, protože soupeř je kvalitní. Vítězství bylo spíše ubojované, vydření. V zápase nás podržel gólman, který hlavně v prvním poločase chytil domácím několik šancí a střel, pár dalších pokusů jsme zablokovali. Klobouk dolů před kluky, jak to v Kněžpoli zvládli. Domácí jsou silní na balonu. Určitě byli fotbalovější než my, jejich hru řídil Valenta, přes kterého šli všechny akce. My jsme ale bojovali, poctivě bránili a získali velmi cenné tři body.“

Branky: 81. Robert Šopík - 29. a 87. Tomáš Kociňák. Rozhodčí: Řihák. Diváci: 51.

HUŠTĚNOVICE – OSTROŽSKÁ LHOTA 2:1 (1:0)

Petr Malenovský, předseda Huštěnovic: „Jsme spokojení. Pro diváky to byl dobrý zápas. Po celé utkání jsme měli herně mírně navrch a vytvořili si i více šancí, což je u nás pravidlem, ale hosté z ojedinělého útoku vyrovnali na 1:1 a zápas zdramatizovali. Utkání tři minuty před koncem rozhodl Filip Hlúpik, který dal obě branky. Byly to hezké momenty, hlavně nám vystřelil tři cenné body. Chyběl nám brankář Mačuda, který má berle, takže do branky museli Puškáč. Nakonec přezimujeme na desátém místě. Podle mě ale hrajeme dobrý fotbal, v tabulce patříme výš. Bohužel trápíme se v zakončení, doplácíme na neproměněné šance. Kdybychom byli produktivnější, máme o šest bodů víc.“

Patrik Štergenich, trenér Ostrožské Lhoty: „Byl to vyrovnaný zápas, kterému by víc slušela remíza. Huštěnovice byly herně trošku lepší na míči, v první půlce šly do vedení, když Hlúpik po centru z boku doklepl balon do prázdné branky. Ve druhém poločase jsme se zlepšili a zaslouženě skóre srovnali. Zápas na konci utkání rozhodla šťastná standardka, kdy se zase trefil Hlúpik. I když nám závěr podzimu nevyšel, s s body i postavením v tabulce jsme spokojení. Jenom nechápu, kdo vymyslel ten čas, protože jsme dohrávali za tmy. Jsme rádi, že už je podzim za námi. Jsme rozbití, máme spoustu zraněných. Teď si odpočineme, v zimě nabereme kondici i sílu do zbytku sezony.“

Branky: 40. a 87. Filip Hlúpik - 63. Jiří Martyčák. Rozhodčí: Bednář. Diváci: 150.

JALUBÍ – BABICE 3:3 (1:1)

Filip Grebeníček, trenér Jalubí: „Do zápasu jsem šli stejně jako soupeř samozřejmě s tím, že chceme vyhrát, nakonec jsou zklamaný oba tábory. Soupeř byl kvalitní na balonu, je jeden z těch nejlepších v soutěži. Hlavně Horsák s Válkem jsou někde jinde než ostatní, v této třídě nemají co dělat. Právě na těchto borcích celá hra Babic stojí, my spíš spoléháme na kolektivní pojetí a brejky. Jeden nám vyšel v 10. minutě, kdy po krásném centru skóroval do prázdné brány Blaha. Po nedorozumění na polovině hřiště, kde jsme zbytečně ztratili balon, hostující po šlamastyce v naší šestnáctce a několika odrazech propálil vše a srovnal na 1:1. Babice druhý poločas začaly dobře, ale my jsme z penalty šli zase do vedení. V 64. minutě jsme přidali třetí gól a v tu chvíli to vypadalo, že utkání zvládneme. Babice ale v závěru všechno vsadily na ofenzivu, vrhly se do útoku. My jsme se bohužel nechali zatlačit. Bylo to divoké, hrálo se nahoru, dolů a my nakonec dvakrát inkasovali a zápas skončil 3:3. Diváci ale viděli hezký fotbal se spoustou branek a šancí, konečná remíza je asi spravedlivá. Hosté byli kvalitnější na míči, my hrozili z brejků. Pro nás nakonec dobrý bod, i když jsme chtěli samozřejmě tři. Na konec podzimu čekáme už dlouho. Střed tabulky je sice hezký, ale před třináctým Bánovem máme jenom čtyřbodový polštář, což není moc na vyskakování, na druhé straně na špici tabulky je to stejně daleko, takže spíše vzhlížíme k jaru s tím, že se dají kluci zdravotně dohromady a budeme předvádět ještě lepší výkony. Dva roky se nám zranění vyhýbaly, teď se nám to sesypalo.“

Tomáš Stýskal, trenér Babice: „I když jsme po celý zápas byli herně lepším týmem, po většinu času jsme prohrávali. Soupeř byl efektivní, trestal nás z brejkových situací. Byli jsme fotbalovější, ale neproměnili jsme šance. Až za stavu 1:3 jsme zabrali a urvali alespoň bod, který musíme brát. V závěru jsme sahali po výhře, dokonce jsme dali čtvrtý gól, který nám rozhodčí neuznal kvůli ofsajdu. Pak jsme tam měli ještě jednu šanci. Herně sice v soutěži patříme k tomu lepšímu. Jsme ti, co hrají, ale soupeři nás většinou trestají z brejků. S podzimem ale musíme být spokojení. Na to kolikrát jsme se sešli, je to ještě dobré.“

Branky: 11. David Blaha, 49. Martin Večeřa z penalty, 64. Aleš Dobiáš - 35. Roman Bilavčík, 79. Milan Válek, 88. Marek Maňásek. Rozhodčí: Korolovych. Diváci: 199.

STRÁNÍ B – BÍLOVICE 1:1 (1:1)

Jakub Motola, asistent trenér Strání B: „Bod bereme. Celkově to byl vyrovnaný zápas. My jsme byli lepší v prvním poločase, kdy jsme klidně mohli vést 3:0. Jednu tutovku zazdil Pavluš, trefil se jenom Frühauf. Soupeř ale výsledek před přestávkou hlavičkou po rohu srovnal. Ve druhém poločase jsme z nějakého důvodu přestali hrát. Bílovice byly víc na balonu a měly i víc šancí, hrozily hlavně ze standardek. Další branky už ale nepadly. Z našeho týmu bych vyzdvihl stopera Mikloviče, který řídil celou obranu. Byli jsme opět kompletní, na rozdíl od předchozích zápasů to však stačilo jenom na remízu, kterou ale bereme. S podzimem spokojení nejsme. Začátek nám vůbec nevyšel, bylo to hodně špatné. Až jsme se ale dali do kupy, výsledky i výkony se zlepšily a bylo to daleko lepší.“

Martin Hrňa, trenér Bílovic: „Dobrý bod. Prvních třicet minut jsme byli horším týmem. Soupeř si vypracoval nějaké šance, dostal se do vedení. Další jeho příležitosti ale parádně chytil náš brankář. Postupně jsme ale začali taky hrát a před poločasem se nám podařilo skóre z rohu srovnat. Gól nám pomohl. Prvních třicet minut druhé půle jsme byli lepší, přidali jsme druhou branku, kterou ale rozhodčí po údajném útočném faulu na gólmana neuznal. Pak jsme měli další možnosti, Sedlář i Dostálek ale mířili těsně vedle. I když jsme nevyhráli, bod bereme. Zápas byl místy vyhrocený, na hřišti byly i nějaké konflikty, ale nic mimořádného. Nám ve Strání chybělo pět hráčů ze základní sestavy, takže nám došli pomoct dorostenci a taky Ivan Zlatý s Tondou Dostálkem. Podzim hodnotím kladně. Chtěli jsme být do pátého místa, což se nám možná splnilo, takže jsme spokojení. Hlavní je, že nejsme někde vzadu, tři místa od sestupu.“

Branky: 20. Patrik Frühauf - 44. Lukáš Kamočai. Rozhodčí: Vacula. Diváci: 65.

SLOVÁCKO C – NEDAKONICE 2:1 (1:1)

Fermin Sánchez, hrající manažer Slovácka C: „Jsme spokojení, byť se výhra nerodila vůbec lehce. V zápase jsme měli herně navrch, na držení míče jsme vyhráli 60:40 nebo dokonce 70:30, ale nějaké šance jsme si nevypracovali. Měli jsme sice dobrý nástup, když jsme na soupeře vletěli, ale v 9. minutě nás zabrzdil vlastní gól. Naštěstí jsme brzy výsledek srovnali a v závěru i otočili. Tomáš Maniatis se trefil hlavou po centru ze strany. Jinak jsme moc šancí neměli. I tak si myslím, že je naše výhra zasloužená. Pomohl nám i Fotis Maniatis a také brankář Velich z juniorky. S podzimem jsme nadmíru spokojení. Po tom strašidelném rozjezdu to nakonec dopadlo dobře.“

Michal Lukůvka, trenér Nedakonic: „Do vedení jsme šli vlastní brankou soupeře v 9. minutě. Domácí pak převzali iniciativu a přehrávali nás. I když vyrovnali na 1:1, jinak hráli akorát po vápno. My jsme dobře bránili a spoléhali na brejky. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili tři stoprocentní šance, když jsme šli třeba z půlky hřiště sami na bránu. Mohli jsme zápas zlomit, rozhodnout, což se nám bohužel nepodařilo. Druhá půle tak pokračovala ve stejné režii. Domácí byli silní na balonu, dál nás v poli přehrávali. My jsme vycházeli ze zajištěné obrany. Převážně se hrálo mezi šestnáctkami. Utkání se rozhodlo až na konci, kdy jsme po centru z pravé strany inkasovali druhou rozhodující branku. Myslím, že remíza by byla spravedlivá. Samozřejmě s podzimem spokojení nejsme. Přes zimu se s tím pokusíme něco udělat, možná kádr i posílíme, abychom se dostali do míst, kde chceme být a vyhnuli se bojům o záchranu.“

Branky: 26. Adam Balaštík, 89. Tomáš Maniatis - 9. Filip Čech vlastní. Rozhodčí: Korolovych. Diváci: 70.

HAVŘICE – TRAPLICE/JANKOVICE 0:1 (0:1)

Pavel Slavíček, předseda klubu Havřic: „Traplice byly fotbalovější, herně nás převyšovaly, my jsme ale bojovali, jezdili po zadku, což nakonec nestačilo, i když na šance to bylo vyrovnané. Bohužel to v závěru nezvládl rozhodčí, který místo penalty nařídil jenom trestný kop, když trestný kop vytáhl ven z šestnáctky. Ani hostujícímu hráči neudělil červenou kartu, když náš hráč šel sám na brankáře. Navíc z toho přímého kopu zahrál hostující hráč ruko, penalta se ale nepískala. Kvůli tomu byl konec poněkud vyhrocený. Hosté utkání rozhodli dorážkou po centru ze strany. My jsme samozřejmě zklamaní, alespoň jeden bod jsme si za bojovnost a nasazení zasloužili. Do utkání zasáhl i Tomáš Rachůnek. Podzim nám vůbec nevyšel, přezimujeme poslední. Nemyslím si, že bychom byli nejhorší, většina mužstev v soutěži je vyrovnaných. Kdokoliv může porazit každého. My to ještě nebalíme. O záchranu se na jaře popereme.“

Jaroslav Slavík, trenér Traplic/Jankovic: „Jsme spokojení. Herně jsme sice na to byli lépe než soupeř, který ale bojoval a nedal nám nic zadarmo. Domácí hráli jednoduše, nakopávali balony dopředu. My jsme se snažili dát balon i na zem, ale spíš to byla taková překopávaná. Druhý poločas byl podobný, nakonec jsme dali jeden gól a byli šťastnější. Měli jsme i další možnosti, třeba Kolinský šel sám na bránu, ale nedal. Domácí taky hrozili, ale nebyly to žádné loženk, spíše centry, propadnuté balony, hlavičky. Výhra je nakonec upracovaná, ubojovaná. Podzim nás příjemně překvapil. Určitě jsme spokojení s tím, kolik bodů jsme získali i jak jsme se prezentovali na hřišti.“

Branka: 72. Václav Šustr. Rozhodčí: Fišera. Diváci: 85.

JAROŠOV – BÁNOV 6:1 (2:1)

Miroslav Trávník, trenér Jarošova: „Jsme spokojení. Konečně jsme dali více branek a vyhráli. Samozřejmě šancí bylo daleko víc, ale nikdy neproměníte všechno. Hosté ale taky hrozili, rovněž si pár šancí vypracovali. Nehráli vůbec špatně. Nám vyšel vstup do utkání, ale rychlý gól nám spíše uškodil. Kluci si asi mysleli, že to pak půjde samo. Přišlo mi, jako bychom přestali hrát a soupeř výsledek z trestného kopu vyrovnal. Náš brankář sice střelu vyrazil, ale fotbalisté Bánova to tam nadvakrát doklepli. Naštěstí jsme ještě před poločasem dali gól na 2:1. V kabině jsem o přestávce musel zvýšit hlas, což zabralo. V 52. minutě jsme přidali třetí branku a hosté už neměli sílu na zvrat. Chyběl nám pouze David Svárovský, Dominik Škráček si zase nešťastně poranil koleno a musel do nemocnice. Bylo to nezaviněné, mělo by to být dobré. Nyní nás čeká ještě dohrávka s Nezdenicemi. Snad utkání taky zvládneme a na soupeře se dotáhneme.“

Petr Franc, trenér Bánova: „Herně to nebylo až tak špatné. Hlavně první půle byla z naší strany dobrá. Skóre jsme vyrovnali a drželi se soupeřem krok. Bohužel na začátku druhé půle jsme dostali třetí gól a tím se utkání zlomilo, Položil nás jeden hráč. Pavlas dal tři góly jako přes kopírák. Pokaždé byl přetažený balon na zadní tyč a on ho uklidil hlavou do sítě. Jarošov má ale výborný tým. My jsme navíc přijeli do Uherského Hradiště ve slátané sestavě. Strachovali jsme se, aby nás vůbec bylo jedenáct. Nakonec jsme měli i jednoho náhradníka, ale dva kluci nastoupili se zraněním. S podzime spokojení nejsme. Poslední čtyři zápasy nám vůbec nevyšly. Uvidíme, jaká bude zima. Pokusíme se tým doplnit, hlavně by se kluci uzdravili.“

Branky: 52., 59. a 78. Zbyněk Pavlas, 2. a 41. Martin Jančík, 89. Denis Laga - 29. Roman Vašička. Rozhodčí: Moravanský. Diváci: 100.